FLO’da Efsane İndirim Günleri Başladı! FloBlogger / 20.11.2018 FLO’da Efsane İndirim Günleri Başladı!

FLO'da da müthiş indirimler başladı. 19-24 Eylül tarihleri arasında dünyaca ünlü markalar ve en seçkin yeni sezon ürünlerinde geçerli birçok  kampanyayla, istediğiniz ayakkabılara inanılmaz fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Efsane İndirim Günleri kapsamında faydalanabileceğiniz kampanyalar ise şöyle:Sepette %40 İndirim:

Tam da sezonuyken beğendiğiniz bot ve çizmelere indirimli fiyatlarla ulaşmak o kadar da zor değil. FLO’da seçili bot ve çizmelerde anında %40 indirim! Şimdi en beğendiğiniz bot ve çizme modellerini flo.com.tr’ye üye olup, alışveriş sepetinize atın; anında %40 indirimli en güzel bot ve çizme modellerine sahip olun.Net %50 İndirim:

Bu kampanya için biraz acele etmelisiniz! Tek bedeni kalmış en seçkin ürünlerde net %50 indirim sizi bekliyor. Umarız o çok beğendiğiniz modelin size uygun bedeni kalmıştır. Tükenmeden tıklayın!
Dünya Markalarında Etiketin Yarısı:

Puma, Nike, adidas, Vans, Hummel… Dünyaca ünlü en seçkin markalar şimdi etiketin yarısı fırsatıyla FLO’da sizi bekliyor. Muhteşem kombinlerin en seçkin parçası, en trend ve en ünlü modellere FLO farkıyla sahip olmak için FLO’yu hemen ziyaret edin!

1 Alana 1 Bedava:

Sevdiğiniz modelin iki rengi arasında kalmak ya da iki model arasından en çok hangisini beğendiğinize karar vermek çok zor değil mi? Üzülmeyin! FLO 1 Alana 1 Bedava kampanyası kararsız kalmış ayakkabı tutkunları için muhteşem bir fırsat! 19-24 Kasım tarihleri arasında seçili yeni sezon ürünleri 1 Alana 1 Bedava fırsatıyla sizleri bekliyor!


Hemen FLO'yu ziyaret edip, üye olun  Efsane İndirim Günlerini kaçırmayın!

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar