Muhteşem İndirim Festivali Başladı! FloBlogger / 08.11.2018 Muhteşem İndirim Festivali Başladı!

FLO İNDİRİM KODU FIRSATLARI


FLO'da muhteşem indirim ve fırsatlar bitmiyor! 
Dünyanın en büyük alışveriş etkinliği  11-11 Festivali  kapsamında FLO'da da müthiş indirimler başladı. Yüzlerce ürün ve markalarda geçerli indirim kodlarıyla siz de en trend ürünlere, muhteşem indirim oranlarıyla sahip olabilirsiniz! FLO'nun cazip fiyatlarının üzerine ek olarak kullanacağınız promosyon kodlarıyla online alışveriş hiç olmadığı kadar keyifli ve avantajlı. Şimdi o istediğiniz çanta, sneaker ve daha nice ürün, benzersiz indirim fırsatlarıyla www.flo.com.tr'de sizleri bekliyor!
Peki, FLO indirim kuponu nasıl kazanılır?

1-12 Kasım tarihleri arasında FLO.com.tr'ye üye olarak, 11-11 alışveriş festivali kapsamında kupon çılgınlığına katılmaya hak kazanabilirsiniz. FLO.com.tr'ye üye olduktan sonra yaptığınız alışverişlerinizden kazandığınız kuponları 9-12 Kasım tarihleri arasında kullanabilirsiniz. Üstelik alışverişinizi, kapıda nakit ödeme fırsatıyla da  tamamlayabilirsiniz.
Kazanılan kuponları nasıl kullanabilirsiniz?


9-12 Kasım tarihleri arasında, yüzlerce model ve en seçkin markalar için geçerli olan indirim kuponları sayesinde, en trend ve en yeni modellere görülmemiş fiyatlara sahip olabilir, alışverişin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. FLO indirim kuponunuzu kullanabilmek için yapmanız gereken; seçtiğiniz FLO ürününü, sanal alışveriş sepetine eklemek ve önceden kazanmış olduğunuz indirim kodunu seçerek kopyalamak. Daha sonra '' Sepetim'' butonuna tıklayın ve indirim kodunuzu ilgili alana yapıştırın. Uygula butonuna basarak indirim kodunuzun sağladığı indirim oranının yansımasını anında görüntüleyeceksiniz. Bir sonraki ödeme sayfasında, ödemenizi indirimli tutar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik 75 TL ve üzeri alışverişte kargo ücretsiz! Unutmayın; tek seferde yalnızca bir adet indirim kuponundan faydalanabilirsiniz.

Kazanılan kuponları ne zaman kullanabilirsiniz?


En seçkin ürünlerde muhteşem indirim fırsatı sunan her kodun belli bir geçerlilik süresi bulunuyor. Kazandığınız kopunun üzerine tıklayarak, kodunuzun son kullanma tarihini öğrenebilirsiniz. Eğer kuponunuzun süresi geçmişse üzülmeyin, FLO İndirim Kodları sayfasını sık sık ziyaret ederek yeni indirim kodlarına ulaşabilirsiniz.


Şimdi siz de bu muhteşem festivale katılmak için  hemen  www.flo.com.tr'ye üye olun, alışveriş keyfini doyasıya yaşayın!


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar