En Sevilen Lisanslı Karakterler FLO'da! FloBlogger / 06.04.2018 En Sevilen Lisanslı Karakterler FLO'da!

Spiderman'dan Elsa'ya, Mickey Mouse'dan Winx'e kadar onlarca lisanslı süper kahramanlar FLO'da!


Yaklaşan 23 Nisan ve yaz tatili için miniklerin hediyesi şimdiden hazır. Onların en sevdiği kahramanlar,  en güzel ayakkabı modelleriyle buluştu. Siz de minik süper kahramanları mutlu etmek istiyorsanız, en sevdikleri çizgi film karakterli ayakkabılar tam da onlar için!
Marvel'ın en sevilen süper kahramanı Spider- Man ayakkabılar aynı zamanda ışıklı seçenekleriyle çocuğunuz için muhteşem bir hediye. Bu hediyeden sonra duvardan duvara koşacağına emin olabilirsiniz!Winx perileri kız çocuklarının en sevdiği karakterlerden biri. Küçük perinize Winx Club sneakerlarından hediye ederek havalara uçmasını sağlayabilirsiniz!
Karlar Ülkesi Prensesi Elsa'yı hangi çocuk sevmez ki?  Kendi prensesinize Elsa karakterleri sneakerları hediye ederek onu oldukça mutlu edebilirsiniz. En güzel çocuk modelleri, lisanslı Disney ve Marvel karakterleri FLO'da. Siz de kendi süper kahramanınıza sevdiği karakter baskılı ayakkabıları almak isterseniz www.flo.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın!İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar