Sonbahar Kış Makyaj Trendi FloBlogger / 04.10.2019 Sonbahar Kış Makyaj Trendi Sonbahar sezonu tüm enerjisiyle geldi. 2019/2020 makyaj modasında farklı göz makyajlarıi doğal şekillendirilmiş kaşları bolca göreceğiz.

Güzellik dünyasına hep birlikte göz atalım.

Sonbahar ve kış mevsimlerinde normalde koyu renklere geçiş olur fakat bu yıl tam tersi daha soft ve açık renkler kullanırken, kendinizi bolca sime boğabilirsiniz. Makyaj malzemesi, makyaj modası dediğimiz zaman 7’den 70’e tüm kadınlar için akan sular duruyor.

Metalik Gözler

Eskiden çok popüler olan smoke eyelar yerini biraz daha sade ve metalik makyajlara bıraktı. Metal efekti her yerde görüyoruz. Parlak ve dikkat çekiciliğini günlük stilinize uygulayabilmek için kahverengi ve nude tonlar kullanarak uygulayabilirsiniz.

 

Dikkat Çeken Dudaklar

Koyu rujlar özellikle bir davete giderken ya da akşam arkadaşlarınızla programınız var ise tercih edebileceğiniz makyaj malzemeleri arasında yer alıyor. Sadece sizlere bu konu ile ilgili bir önerimiz olacak. İster mor, ister bordo, ister kırmızı hangi rengi tercih ederseniz edin unutmamanız gereken bir kuralı hatırlatmak istiyoruz. Bu ürünleri kullanacağınız zaman en hassas nokta göz makyajı oluyor. Nude tonlarda yapacağız göz makyajınızla ile sürdüğünüz koyu renk rujun uyumuna hayran kalacaksınız.

Parlayan Ciltler

Son sezonun modası parla, daha da parla, iyice parla. Parlamayanları kabul etmiyoruz. Son sezonun modası parla, daha da parla, iyice parla. Parlamayanları kabul etmiyoruz. Yanağınızdan şakaklarınıza doğru olan kısmına hightlighterınızı istediğiniz kadar boca edebilirsiniz. İsterseniz sıvı isterseniz pudra kıvamında kullanabilirsiniz tercih tamamen size kalmış.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar