FloBlogger / 11.12.2017     Geçtiğimiz hafta sonu, 8-9-10 Aralık tarihlerinde Erciyes Magna Otel’de gerçekleşen FLO Winter Fashion etkinliği çok keyifli anlara tanıklık etti. Sosyal medyanın sevilen ve ilgi ile takip edilen bloggerları; Duygu Genç Şenyürek, Ezgi Baylar, Hakan Kütahya, Cansu Özdemir, Zeynep Aydoğan, Duygu Dinçoflaz, Banu Altuntaş, Kubilay Sakarya, Gamze Biran, “Bayildimmm”, Tuğba Tunçkaya ve ”Modamuser” hesabının sahibi ablası Selen Tunçkaya Kayabaşı’nın katıldıkları etkinlikte üç gün boyunca süren, birbirinden eğlenceli etkinlikte keyifli anlar yaşanırken sezonun en popüler botları fenomenler tarafından büyük beğeni topladı.


Keyifli bir kahvaltıyla başlanılan ikinci güne, FLO Kar Botlarının tanıtıldığı lansmanla devam edildi. Lansman sonrası, bloggerlar kendilerine özel yapılan kâğıt bebekleri, kendi kış stillerini yansıtarak giydirdiler ve kar botlarını tamamlamak için, kendi tasarım tozluklarını hazırladılar.


Güne, karda yürüyüş yaparak başlayan bloggerlar, sucuk ekmek  keyfiyle de eğlenceli anlar yaşadı. Ünlü fenomenler sıkça sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak etkinlik boyunca takipçilerine kış stilinin en sevilen kar botu modellerini tanıttı.
 FLO sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarla tüm etkinlik takip edilebildi.  Erciyes Magna Otel'de gerçekleşen etkinlikten akılda kalanlar:

 Sizler de kışın gelişi ile kendinize şık ve dayanıklı bot modelleri arayışı içindeyseniz flo.com.tr’ yi ziyaret edebilir ve birbirinden tarz modelleri keşfedebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar