FloBlogger / 18.01.2018
Hem öğrencilerin hem de ailelerin dinlenmek ve stres atmak için dört gözle beklediği Sömestr tatili başlıyor. Biz de sizler için hem alternatif tatil planı hem de tatilinizi keyifli ve konforlu geçirmenizi sağlayacak FLO'nun en güzel modellerini derledik. Şimdiden iyi tatiller!


Huzurlu ve eğlenceli: BATI KARADENİZ

Muhteşem yeşillikteki yaylalar, kamp alanları, tertemiz havası, nehirleri ve gösterişli bitki örtüsüyle Batı Karadeniz masallara yakışır bir güzelliğe sahip. Bu sömestrda ailenizle birlikte Batı Karadeniz’de bisiklet turu yapabilir, yaylaların müthiş manzarasına karşı Karadeniz mutfağını tadabilir ve trekking yaparak bol oksijenli, dinlendirici bir tatil geçirebilirsiniz.   Doğayla iç içe huzur dolu bu tatil için outdoor botları tercih edebilirsiniz. Su geçirmez  özelliği ve  ayakları sıcak tutan yapısıyla  uzun yürüyüşlerinizi konforlu hale getirecektir.


Kar tatili denince akla gelen: Uludağ

Tatil ve kar  kelimeleri yan yana gelince  akıllara da hiç şüphesiz Uludağ geliyor. Uludağ'da teleferikle  dağ eteklerini izleyebilir, snowboard ve kayak yaparak eğlenebilir, meşhur sucuk ekmek partisine katılarak ailenizle birlikte keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Karlı bir tatil istiyorsanız  ayaklarınızı sıcak tutacak siz ve aileniz için en güzel modeller de tabii ki yine FLO'dan geliyor :)
Macera ve tarih dolu bir tatil : Kapadokya
Kışın ayrı bir büyüleyici güzelliğe sahip olan Kapadokya sömestr tatili için de süper bir alternatif. Peri Bacalarının karla kaplı güzelliği, tarihi dokusu ve heyecan dolu balon turlarıyla keyifli bir sömestr tatili alternatifi olabilir. Bol maceralı bu tatilde uzun yürüyüşleri konforlu hale getirecek şık bot modelleriyle tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.Sömestr tatilinizi eşlik edecek  en güzel  modellere ve daha fazlasına  Flo.com.tr  adresinden ulaşabilirsiniz.
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar