2017 Sokak Stili Akımları FloBlogger / 21.04.2017 2017 Sokak Stili Akımları

2017 Sokak Stili Akımları


Sokak Modası akımı tüm dünyada inanılmaz bir ilgi gördü. Her sene, başta New York moda haftası olmak üzere pek çok merkez noktada  kabul gören  alt akımlar da giderek popüler hale gelmeye başladı.


Atleisure Sokak Stili


Spor ve gündelik giyimin karışımı olan atleisure, son zamanların vazgeçilmezi olarak sokak modasında kendine yer buluyor. Pek çok ünlü de tercihini atletisure stilinden yana kullanıyor. 

File detaylı taytlar/eşofmanlar veya tam tersi tişört/bluz/straplezlerle spor görünüme feminen bir hava katabilirsiniz. Tabii ki bu stilin öne çıkan detayları arasında spor ayakkabılar ve ilginç bir şekilde topuklu ayakkabılar ön planda.


         


Efsanevi Boho

Her yaz olduğu gibi bu sezonda sokak stilinde tropikal desenler ve romantik dokunuşlar görüyoruz. Cazibesini hippi akımından alan ve bohem detaylarla modern bir görünüm yakalayan Boho, bu yaz da tutkusunu kaybetmedi.Püsküllü straplezler, yırtık şortlar, maksi etekler,takılar ve günlük ayakkabılarla sıradışı ve rahat bir görünüm elde edebilirsiniz.
Canlı Renkler

Söz konusu ilkbahar-yaz ayları olunca tabii ki renkleri de unutmamak gerekiyor. Doğanın renklerini taklit eden canlı renkler,rengarenk motifler yine bu yazın gözdeleri arasında. Maviler,Çuhara Çiçeği Sarısı,Kırmızı,Turuncu,Pembe,Elektrik Mor gibi renkler  moda öncüleri tarafından onaylandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar