Abiye Çanta Modelleri FloBlogger / 08.05.2019 Abiye Çanta Modelleri

Özellikle yaz düğünleri ve mezuniyet akşamlarının başladığı şu günlerde giyeceğiniz elbise tercih edeceğiniz ayakkabı kadar çanta seçimi de çok önemlidir. Öncelikle kıyafetinizin renk tonuna ve modeline göre bir seçim yapmanız gerekiyor. Göz alıcı gece çantalarından, parlak detaylara kadar en modern abiye çanta modellerini sizin için inceledik.


Pastel Rengi Elbiseler İçin


Pastel rengi bir elbise giydiğiniz zaman aklınıza ilk gelen siyah bir çanta oluyor fakat bu sefer alışkanlıklarınızı bir kenara bırakıp renkli ya da parlak bir çanta tercih etmeye ne dersiniz? İsterseniz bronz, altın ve gümüş rengi tercihlerinizlerizle kıyafetinize uyumlu rengi ve modeli seçebilirsiniz. Aksesuarınız ile de çantanızı uyumlu kullanarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. 
Koyu Renkli Elbiseler İçin


Koyu renkli elbiseler için çanta seçimi zor gibi gelebilir fakat tam tersi sizin için daha kolay bir seçim olacaktır. Kendi ruhunuzu yansıtabileceğiniz özgür renkleri tercih edebilirsiniz. Elbisenizin boyuna göre el çantası veya askılı küçük zincirli çantalar da tercih edebilirsiniz. Gideceğiniz yer ile de çanta seçiminizin uygun olması gerekir. Bazen çantanızı nereye koyacağınızı bilemediğiniz anlarda el çantaları hayat kurtarabiliyor. Ayrıca küçük çantalar ile de zarifliğinizi her daim koruyabilirsiniz.
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar