Aksesuar Modası FloBlogger / 19.04.2019 Aksesuar Modası

Bir kıyafetin olmazsa olmaz parçası arasında aksesuarlar yer alıyor. Kıyafetinizi hareketlendirmek ve daha şık bir görününüme sahip olmasını istiyorsanız önerilerimizi incelemelisiniz. Küpe, kolye, bilezik artık alışılmışlar arasında bunun için alışılmışın dışında saat ve gözlük önerilerimiz ile karşınızdayız. Çantalar ise tabii ki vazgeçilmezlerimiz. 


Güneş Gözlükleri


Güneş gözlükleri dediğimiz zaman aklınıza sadece güneşli havalarda takabileceğiniz, işlevselliğinin ön planda olması kavramı gelmemeli çünkü güneş gözlükleri yaz-kış demeden her mevsim ve her yerde kullanabileceğiniz, kıyafetinizin baş tacı olabilecek potansiyele sahiptir.  Bazı durumlarda gece davetlerde bile dikkatleri üzerinize çekebilecek gözlükler kullanabilirsiniz.   
Saatler


Kıyafetinizlere son dokunuşları tercih edeceğiniz saatler ile yapabilirsiniz.  Her türlü tarza uygun, resmi kıyafetlerden rahat kıyafetlere kadar istediğiniz kombininizle kullanabilmeniz için FLO'da çeşit çeşit model var. Saatlerinizi aynı zamanda takılarınız ile birlikte kombinlediğiniz zaman ihtişamlı bir görünüme sahip olabilirsiniz. 
Çantalar


Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından bir tanesi de çantalardır. Her sezon değişen modelleri ve renkleri ile en güzeller arasında yer alıyorlar. Desenli, düz, yandan, çapraz, omuz çantaları bin bir çeşit modellerden hangisi sizin favoriniz? Her kıyafetin çanta stili farklıdır. Spor giyiniyorsanız eğer sırt çantası, bel çantası tercih edebilirsiniz. Klasik bir kıyafetinizde ise omuz çantasını favorileriniz arasına alabilirsiniz. İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar