Aslan Burcu İçin Ayakkabı Tavsiyeleri FloBlogger / 22.07.2019 Aslan Burcu İçin Ayakkabı Tavsiyeleri

Ayakkabı tercihinin burçlara göre yapıldığını biliyor muydunuz? 


Sahip olduğunuz burçların özelliklerini stilinize yansıtırken, kıyafetinizin tamamlayıcısı ayakkabı tercihlerinizi es geçmemelisiniz. 22 Temmuz – 22 Ağustos arasında doğan Aslan burçları için birbirinden güzel ayakkabı önerilerimize kulak vermeye ne dersiniz?


Aslan burcu kadınları hırslı ve dikkat çekmeyi sever. Farklı görünmeyi seven Aslan burçları daha iddialı, ışıltılı, enerjik, canlı ve göze çarpan modeller tercih etmeyi sever. Aynı zamanda sempatik ve hoş sohbete sahip olan Aslan burçları, giyimine kuşamına fazla para harcamaktan çekinmezler.


Karakter olarak özgüvenli ve her zaman emin adımlarla ilerleyen Aslan burcunun vazgeçilmez modellerini keşfetmeye ne dersiniz? 


Renkli ve iddalı kişiliklerini kıyafetlerine yansıtan Aslan burçlarının bu modellere bayılacağına eminiz. Desenli, düz, renkli her modeli kombinleme yetisine doğuştan sahip olan Aslan burçları, adeta tasarımcı edasıyla her ortamda giyimiyle ve hareketleriyle bütün gözleri üzerine çeker. 

Aslan burcu, günlük modeller için dahi tarzından asla ödün vermez. Gladyatör modellerin ve sezonun en moda rengi olan kırmızının ise dolabında yeri bakidir. 
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar