Babetlerin Büyüsü FloBlogger / 07.06.2017 Babetlerin Büyüsü

En güzel babet modelleri ve  kombin önerileri:


Babetler hem rahat olması hem de her ortama uyacak şık seçenek alternatiflerinin çok olması sebebiyle uzun zamandan beri moda olma özelliğini kaybetmedi.

Biz de sizler için her görünümünüze uygun olacak birbirinden güzel babetleri sizler için derledik.


Sokak Stilinize Uyumlu Babetler


Sokak stili deyince aklımıza botlar, sneakerlar veya loaferlar geliyor biliyoruz. Ama sokak stilinizi rengârenk babetlerle daha da şık bir farklılık katabilirsiniz.Denim Modası


Bu yazın hiç şüphesiz en gözde modası denim stili. Denim kombinlerinize uyumlu, farklı tonlarda denim babetler veya kontrast renklerde babetler tercih ederek son derece stil bir görünüm yakalayabilirsiniz.Klasik Tarzınıza Uyumlu Babetler


Topuklu ayakkabıları davetlerin vazgeçilmezi olsa da ayaklarımız için son derece yorucu olabiliyor. Bazı durumlarda çantamıza attığımız bir çift babet son derece hayat kurtarıcı olabilir. Ancak öyle güzel babet modelleri var ki, topuklu ayakkabıya gerek kalmadan bütün bir geceyi onlarla geçirebiliriz. :)


Ofiste Rahatlık


Uzun süre ayakta durmak veya oturarak çalışmak olsun her koşulda cefayı çeken ayaklar oluyor. Ofiste kullanabileceğiniz hem şık hem de rahat babetler sizin için fazlasıyla rahatlatıcı olacaktır. Üstelik seçeceğiniz joker renkte bir babet sizi ‘’bu kombinin altına ne giyeceğim?’’ derdinden de kurtaracaktır.
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar