Bahar Botları Nasıl Kombinlenmeli? FloBlogger / 04.03.2019 Bahar Botları Nasıl Kombinlenmeli?

FLO’ya bahar geliyor! En sevdiğimiz mevsimlerden biri olan baharda kıyafet tercihlerimizde bazen kararsız kalabiliyoruz. Kimilerimiz kalın giyinirken kimilerimiz yazı getiren kombinleri ile mevsim karmaşası yaşayabiliyor. Sizde bu ikilemde kalanlardan mısınız?

Kafanızdaki bu karışıklığa son vermek adına FLO’nun bahar botlarını nasıl kombinleyebileceğiniz konusunda yardımcı olmaya geliyoruz.Bilekte Biten Bahar Botları


Her kadın her çeşit ayakkabı modelinin tutkunudur fakat bilekte biten botların yeri çok ayrıdır. Bu ayakkabılar ile dikkatleri ayağınıza çekeceksiniz. Aynı zamanda bilekte biten botlar bulunacağınız her ortam için sizin kurtarıcınız halline gelecek. Her ortamı ve her kombininizi rahatlıkla kaldırabilecek bu botlar ile hem rahatlığın hem de şıklığın keyfini sürmeye hazır mısınız?

Bilekte biten botlar hakkında farklı bilgiler öğrenmeye ne dersiniz? Genelde kısa botlar bacak boyunu kesmesinden kaynaklı handikap oluşturabiliyor. Bunun için sizlere yardımcı olmaya geliyoruz. Kısa botlarınızı pantolonlarınız ya da taytlarınız ile birlikte kombinliyorsanız ve boyunuzun uzun gözükmesini istiyorsanız paçanızı botun içerisine sokabilir ya da kıyafetiniz ile aynı tonlarda bir bot tercih ederseniz istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.


Bahar Kombinleri

Değişken bahar modasına uyum sağlayabilmek için uçuşan etekleriniz ve elbiselerinizin altına giyeceğiniz botlar ile modanın ritmini siz tutacaksınız. Çorapları ortadan kaldırdığımız an yazlık elbiselerin altına giydiğiniz ayakkabılarınız ile en havalı siz olacaksınız.

Bahar botları ile tarzınıza tarz katmak için sizleri FLO mağazalarına ya da flo.com.tr’ye bekliyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar