Bahar Mevsiminde Neler Moda? FloBlogger / 27.03.2019 Bahar Mevsiminde Neler Moda?

Hoş geldin Bahar! Hepimizin dört gözle beklediği sıcacık havalar artık geldi çattı. Ve sonunda beklediğimiz bahar ayakkabıları ve aksesuarları için tam zamanı… Bütün renkleri üzerimizde taşıyabileceğimiz bahar modasını yakından incelemeye ne dersiniz? 


Babetler 

Havalar ısınınca ayağımızdan çıkarmadığımız babetleri özlediniz değil mi? Rengarenk elbiselerin, eteklerin, pantolonların altına giydiğimiz babetler iyi ki varlar! İster şık ister spor tarzınızın altına giyebileceğiniz babetler ile gününüzü konforlu geçireceksiniz. Bu baharın babet modelleri her zaman olduğu gibi birbirinden güzel ve çeşitli ister bilekten bağlı, ister sivri burun tarzınıza uygun olanı FLO’da bulacağınıza eminiz.Espadriller


Espadriller giyilmeye başladı mı işte bahar geldi! Bahar gelince üzerimizdeki kıyafetler azalınca şık ve rahat espadriller ile stilinizi tamamlayabilirsiniz. Sezonun son iki yıldır gözdesi olan espadrilleri mutlaka edinmelisiniz! Genellikle tabanı hasır olan espadriller ile sanki pamuk tarlarsında yürüyormuş gibi kendiniz çok hafif hissedeceksiniz.


Bel Çantaları


Bel çantalarının geri dönüşü muhteşem oldu! Bir zamanların modası olan bel çantaları tekrardan dolaplarımıza yerini aldı. Bel çantaları kullanışlığının yanı sıra taktığınız zaman kıyafetinizin havasını hemen potansiyele sahip olan aksesuarlardır. Hem gece kıyafetinizin bütünleyicisi hem de günlük kıyafetiniz için vazgeçilmez parçasıdır. İyi ki de tekrardan hayatımıza girdiler.
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar