Baharın Habercisi : Modern Çizgiler FloBlogger / 19.02.2018 Baharın Habercisi : Modern Çizgiler

 2018 ilkbahar-yaz sezonunun Çizgi Modası:

Podyumların bahar modasına geçiş yapmasıyla birlikte İlkbahar/Yaz aylarının sevilen trendlerinden Çizgi Modası da ufak ufak kendini göstermeye başladı. Özellikle ayakkabı, elbise ve tişörtlerde kendini gösteren çizgiler yeni sezonda yine oldukça sevilecek gibi.


Çizgilerin modası deyince aklınıza yalnızca siyah ve beyazdan oluşan monokrom kombinler gelmesin. Çizgi modasını bu yaz birden fazla renk kombinasyonuyla sıkça göreceksiniz. Renkli çizgiler kombininize oldukça eğlenceli bir görünüm katacak. Fakat, fazla kilolara sahipseniz yatay çizgileri kullanmaktan kaçınmakta fayda var.
Özellikle sneakerlarda dikkat çeken çizgi detaylarını,  boyfriend kesim jeanleriniz ve beyaz tişörtlerinizle kombinleyerek  hem sokak modasına uyum gösterebilir hem de oldukça havalı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Eğer yüz hatlarınız yuvarlak gözlüklere uyumluysa, yuvarlak gözlük tercih ederek oldukça cool görünebilirsiniz.Önerimiz; çizgili desenleri alt-üst şekilde takım giyip, yorucu bir görünüm vermemeniz yönünde. Ancak, iddialı ve dikkat çekici olmak için de bu riske girmeye değebilir. Davetlerde kullanabileceğiniz bu stilde; dökümlü kumaş pantolonunuzu, boyuna çizgili seçerek uzun bir görünüm elde ederken, daha dar çizgilere sahip bir gömlek de kullanabilirsiniz.
Elbiselerinizde, gömleklerinizde, ayakkabılarınızda, tişörtlerinizde ve çantalarınızda her tarzda kullanabileceğiniz Çizgi Modası, modayı yakından takip edenler tarafından şimdiden radara alındı. Minimal kesimli dikey çizgiler ve soft renklerde olan elbiseler bu trendin en gözde parçalarından biri.İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar