Bayram Şıklığınız İçin Stil Önerileri

FloBlogger / 19.06.2017 Bayram Şıklığınız İçin Stil Önerileri
Yeni alınmış giysilerle, şık ve özenli olmak nesillerdir sahip çıktığımız bir bayram geleneği. Her bayram temiz kıyafetler, yeni ayakkabılar alınır, ailemizi ve sevdiklerimizi en şık halimizle ziyaret ederiz. Bu özen, hem bayram geleneğimize duyduğumuz saygıyı vurgular hem de bizleri tatlı bir alışveriş telaşı sarar. Biz de bu bayramda sevdiklerinizi en şık ve bakımlı halinizle ziyaret etmeniz için bazı stil notları derleledik.  

Zarif Beyaz
Sade ve naif bir renk olan beyaz, neredeyse bütün stillerle uyumlu bir renk. Bu bayram havaların da güzel olmasını bahane ederek, bembeyaz bir kombin tercih edebilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri özenle seçmeniz de fayda var. Beyaz her ne kadar uyumlu bir renk olsa da  vücut tipiniz bu rengi kullanmak için son derece önem arz ediyor. 
Tavsiye: uzun beyaz bir elbisenin altına, topuklu bir sandalet giyerseniz son derece ferah ve modern bir görünüme sahip olabilirsiniz. Aksesuarları da unutmamakta fayda var :)Rahat Stil
Son dönemlerde sıkça karşımıza çıkan bir stil ise; çizgili ve pamuklu dokuma kumaştan, üstte lastikli, omuzları açık, kısa ve geniş bluz. Bu görünümün altına giyeceğiniz açık renkli bir jean ve espadrillerle oldukça rahat ve şık görüneceksiniz. Bu stilde tüm detay üzerinizdeki bluzde olacağı için takı gibi bir aksesuara ihtiyacınız olmayacak. Saçlarınızı dalgalı at kuyruğu ya da açık bir halde bırakabilirsiniz.Monokrom Şıklık
Tek bir renk, iki zıt renk ya da tek bir desen üzerinden kombinler yaparak monokrom bir stile sahip olabilirsiniz. Monokrom kombilerinizde tek renk üzerinden tercih yaparsanız eğer mutlaka ayakkabılarınızda, aksesuarlarınızda bir detay olmalı. Aksi takdirde kombininiz sönük kalır ve siz de dikkatlerden uzak olursunuz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar