Bayram Tatilinde Tercih Edebileceğiniz En Trend Sahiller FloBlogger / 31.07.2019 Bayram Tatilinde Tercih Edebileceğiniz En Trend Sahiller Yazın vazgeçilmezi olan deniz, kum, güneş üçlüsüne doyamadık diyorsanız tam size göre bir yazı hazırladık. 

Gece-gündüz bayram tatilini iple çekenlerdenseniz doğru adreste olduğunuzu hatırlatmamıza gerek yok. 😊 


Bayram tatilinizde tercih edebileceğiniz birbirinden güzel sahilleri incelemeye ne dersiniz?


1. Kaş


Türkiye’nin ilk akla gelen deniz tatili yerlerinden biri olan Kaş'ın hem huzurlu hem eğlenceli hayatı sizi etkileyecek.  Bembeyaz kumları, masmavi denizi ile Kaş'ta geçireceğiniz günleri bedensel ve ruhsal terapi olarak da görebilirsiniz. 


2. Bodrum


Gerçekten özene bezene yaratılmış bir coğrafyada bulunan Bodrum sadece Türkiye’nin değil dünyanın da ünlü tatil beldeleri arasında yer alıyor. Hem tarihi barındıran hem de deniz keyfini çıkarabileceğiniz, doyasıya koyu bulunan Bodrum sahillerine bir gidenin bir daha gitmek isteyeceğine ve Bodrum'dan vazgeçemeyeceğine eminiz.
3. Çeşme


Denizi tatili dediğimizde bahsetmeden geçemeyeceğimiz bir yer var ise o da İzmir – Çeşme. Hele bir de rüzgar sörfüne merakınız var ise rüzgarı ile tam istediğiniz havayı size sunan Çeşme’ye kışın bile gitmek isteyeceğinize eminiz.


Deniz, kum, güneşli bir tatil sizleri bekliyor.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar