Beyazın En Güzel Hali FloBlogger / 10.04.2017 Beyazın En Güzel Hali

En güzel beyaz kombinler:Yaz aylarının yaklaşmasıyla beraber artık koyu renklerin yerini cıvıl cıvıl bahar renkleri ve tabii ki ilkbahar/yaz sezonlarının vazgeçilmezi olan beyazlar aldı.

Beyaz rengin şık ve sade görünümünün yanı sıra neredeyse her renkle uyum sağlaması, beyaz ayakkabıları ‘‘joker parçalar ‘’ haline getiriyor.Bembeyaz

Beyazın sade ve naifliği daha önce de dediğimiz gibi, neredeyse her türlü kullanıma uygun. Baştan aşağı bembeyaz bir kombinle hem dikkat çekici bir zariflik hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Beyazın tonlarında hafif gezintiler yaparak, bronz, gümüş ve taşlı aksesuarlarla taçlandırabilirsiniz.


Ters Köşe

Kırmızı, yeşil, turuncu, mavi, sarı, mor gibi kontrast renkler altına bembeyaz bir ayakkabı tercih ederek ters köşe etkisi yaratabilir, yoğun renk görünümünü ufak bir dokunuşla sadeleştirerek yumuşak bir geçiş sağlayabilirsiniz.


Sokak Modasında Beyaz Etki

Sokak modasının vazgeçilmezi olan haki, gri, siyah gibi koyu renkleri, beyaz bir ayakkabıyla daha da patlatabilir,aksesuarlarla zenginleştirebilir ve trend bir görünüm kazanabilirsiniz.

Rahat Görünümün En Şık Hali

Günlük tercihinizi, rahat ve şık bir görünümden yana kullandıysanız eğer dökümlü gömlek ve kot pantolonların altına; düz bir sneaker veya Oxford ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Böylece hem rahat hem de şık olmanın avantajını yakalayabilirsiniz.
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar