Bu Yaz Kombinlerde Çiçekler Açıyor!

FloBlogger / 22.05.2017 Bu Yaz Kombinlerde Çiçekler  Açıyor!
Yazın iyiden iyiye gelmesiyle birlikte giyim kuşamımız da renklenmeye, doğanın müthiş görünümlerine uyum sağlamaya başladı.
Bu sene ünlü tasarımcılar parçalarında çiçek ağırlıklı parçalara yer vererek, sokaklarda adeta bir botanik esintisi yaşatıyor. Özellikle pastel tonların üzerine baskı ya da işleme olarak kullanılan çiçek motiflerini sıkça görür olduk.Yaz sezonunda oldukça dikkat çeken rengarenk çiçekli ayakkabılar ve çantalar hem çok kullanışlı hem de çok çeşitli olması sebebiyle trend listelerinin üst sıralarında kendine yer buldu.

Egzotik desenlerin ve renkli çiçek detaylarının olduğu ayakkabıları günlük tarzınıza uygun olarak seçtiğiniz her kombinle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çantaları da dilerseniz yalnızca ayakkabınıza uygun olarak seçebilir ya da sade parçalarla yalnızca çantanıza dikkat çekebilirsiniz.

Çiçekli ayakkabıları veya çantaları tercih ettiğinizde bütün detay çanta ya da ayakkabıda olacağı için kıyafetlerinizi daha sade ve soft renklerde tutmanızda fayda var. Seçtiğiniz ayakkabı veya çantanın rengine göre kombininizi ufak aksesuarlarla hareketlendirebilirsiniz: Örneğin; Kırık beyaz bir elbise ve ufak çiçek küpelerle, çiçekli ayakkabı veya çanta kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Elbise,kot ve gömleklerinizle kullanabileceğiniz çiçekli ayakkabılar ve çantalar , tarzınıza enerjik bir görünüm katacak.

Yine çiçek detaylı ve hasır görünümlü ayakkabılarla Boho tarzınıza uygun kombinler yaratabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar