Bu Yaz Plajlar Cıvıl Cıvıl

FloBlogger / 26.05.2017 Bu Yaz Plajlar Cıvıl Cıvıl
Yaz aylarına sayılı günler kala denizin kokusunu şimdiden almaya başladık. Trend takipçileri de bu konuda sabırsız olacak ki, 2017 Plaj Modasının trendleri daha aylar öncesinden kendini belli etmeye başlamıştı.
2017 yaz sezonunun plaj trendleri hakkında henüz bir fikriniz yoksa biz sizin için bu sezonun mayo-bikini ve sandalet trendlerini, plaj aksesuarlarını ufak bir incelemeye aldık.
Önceden uyarmamızda fayda var; bu sezon plaj modasında inanılmaz derecede çeşitlilikle karşı karşıyayız. Her vücut tipine uygun modeller, rengarenk desenler, farklı kesimlerle bu yaz şimdiden çok eğlenceli olacağa benziyor.

 Bu sezon danteller, mayolarda soft renkler ve el yapımı kroşe modeller plaj modasında kendini gösteriyor. Romantik görünümün hakim olduğu feminen parçalar hem plajda hem de günlük olarak kullanılmak üzere tasarlanmış. Bu romantik görünüme bilekten bağlamalı, parmak arası sandalet modelleri son derece yakışacaktır.

Her yazın sevilen tarzı etnik-bohem bu sezonda püsküllü ve fırfırlı modelleriyle karşımıza çıkıyor. Plaj partisi ve festivallerin vazgeçilmezi olan etnik-bohem stili hem doğayla uyumlu bir görüntü sağlıyor hem de dikkat çekici bir şıklık kazandırıyor. İtiraf etmeliyiz ki, etnik-bohem bronz tene çok yakışan yegane modellerden biri. Özellikle, uyumlu aksesuarlarla tamamladığınızda son derece şık bir görünüm kazanacaksınız. Etnik-bohem tarzına en uygun plaj ayakkabısı olarak ise hasır görünümlü espadril modelleri şiddetle öneriyoruz :)
Bir trend de neon renklerden geliyor. Bronz ten ve neon renklerin uyumu her zaman göz alıcı olmuştur. Bu sezon neon parçalarda zımbalar ve kalın kontürlü çizgiler aykırı, enerjik ve özgür bir görünüm kazandırıyor. Bu modellerde bütün detay üzerinizdeki renklerde olacağı için sandalet/terlik tercihinizi sadelikten yana kullanabilirsiniz.
Marin ruhundan vazgeçemeyenler içinse  mavinin her tonu bu yaz karşımıza çıkıyor. Marin stilini, feminen detaylarla birleştiren trend, alışılagelmişin dışında bir marin imajı çiziyor. Daha minimal aksesuarla detaylandırmanız gereken bu marin stilinde, yine marin renklerle uyumlu sandaletler tercih edilmeli.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar