Bunaltıcı Sıcaklarda Rahat Ettirecek Kombin Önerileri

FloBlogger / 29.06.2017 Bunaltıcı Sıcaklarda Rahat Ettirecek Kombin Önerileri
Ramazan ayı sonrası hepimiz için rahat bir nefes alma fırsatı sunan bayram tatili ne yazık ki bitti. Hepimizin ne kadar da dinlenmeye ihtiyacı varmış değil mi? :)
Maalesef her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi tatillerin de bir sonu var. Özlemle beklediğimiz ve bir türlü gelemediğinden şikayet ettiğimiz yaz da, istikrarlı bir şekilde nihayet geldi. Ancak bir yaz klişesi olarak bunaltıcı sıcaklar, özlediğimiz yaz ayı hakkında bizi tereddütte bırakmıyor değil. Git gide artan sıcaklar, yoğun nem ve yanlış kıyafet tercihi bizi mesai saatlerinde son derece sıkıntıya sokabilir. Ofis çalışanları için klima her ne kadar hayat kurtarıcı olsa da boyun tutulmalarını, alerjik sorunları ve üşütmelere karşı, klimanın soğuğunu dengeli tutmak da fayda var.
''Peki, biz ne giyeceğiz?'' dediğinizi duyar gibiyiz. Biz de sizleri bu bunaltıcı sıcaklarda, ofis ortamında rahat ettirecek giyim önerileri derleyerek imdadınıza yetişiyoruz 😊
Tulum
Eğer iş yeri ya da ofisinizde resmi ve formal bir kıyafet giyme zorunluluğunuz varsa tercihinizi yazlık ve hafif kumaşlardan yapmanız son derece faydalı olacaktır. Sezonun trendi olan keten tulumlar sizi hem stil gösterecek hem de yazın sıcağında boğulmanızın önüne geçecektir. 
Keten ve Gömlek Elbiseler
Elbiseler hiç tartışmasız bunaltıcı sıcakların en joker parçaları. Gömlek elbiseler sizi çalışma ortamında son derece rahat ettirebilir. Profesyonel bir görünüm elde etmek istiyorsanız, gömlek elbisenizi tote çanta ve stilettolarla kombinleyebilirsiniz.
Yaz mevsimine en uygun kumaş olan keten ve elbise ikilisi bir araya geldiğinde sizi serin ve rahat çalışma saatleri bekliyor diyebiliriz. Keten elbiselerinizi topuklu sandaletlerle birlikte kullanırsanız hem şık hem de profesyonel bir görünüme sahip olabilirsiniz.


Etek & Gömlek
Son derece standart bir kombinasyon olsa da rahatlığı tartışılmaz. Etek ve gömlek kombinasyonu yaparken sezonun trend kesimlerini ve uygun kumaşları tercih ederseniz hem çalışma ortamınızda rahat eder hem de formal görünümün dışına çıkmazsınız. Keten çok kolay kırışan bir kumaş olduğu için etek kullanımında zor olsa da gömleğinizi keten tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar