Burçlara Göre Ayakkabı Tavsiyeleri FloBlogger / 02.05.2017 Burçlara Göre Ayakkabı Tavsiyeleri

Burçlara Göre Ayakkabı Tavsiyeleri


KOÇ:

Hayat dolu, yüksek enerjili olan Koç burçları, deli dolu ve dikkat çekicidir. Her zaman yenilik arayışında olan Koç burcu için karakterlerine uygun olan renkli ayakkabıları öneriyoruz. 


Boğa:

Tutkulu, azimli ve güçlü bir burç olan Boğa’nın en belirgin özelliklerinden biri ise kalıcı ve seçici zevklere sahip olmasıdır. Boğa’lar için her döneme damga vuran stilleri öneriyoruz:


İkizler:

Son derece enerjik ve rahat olan İkizler ’in modu neredeyse her gün değişebilir. İkizler ‘in ruh hali nasılsa, tarzının da o yönde değiştiğini net olarak gözlemleyebilirsiniz. Bu yüzden İkizler’e, her tarzıyla uyum içinde olacak modelleri tavsiye ediyoruz.


Yengeç:

Duygusal, hassas ve romantik yaradılışa sahip olan Yengeç’ler cazibeli ve sempatik olmalarıyla da dikkat çekerler. Romantik yaradılışlarına istinaden Yengeç’lere, romantik modelleri tavsiye ediyoruz.


Aslan:

İhtişamlı, cesur ve baskın yapısıyla insanları etkisi altına almayı başaran Aslan, gösterişi ve canlılığı sevmesiyle tanınır. Aslan’ların muhteşem enerjisine istinaden gösterişli modelleri öneriyoruz.


Başak:

Titizliği ve detaycılığıyla bilinen Başak, seçimlerini adeta ince eleyip sık dokuyarak yapar. Bu özelliği onu seçici ve özel zevklere sahip kılar. Başak burcunun mükemmeliyetçi yapısını göz önünde bulundurursak, bu modeller onlar için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Terazi:

Estetik algısı oldukça gelişmiş olan Terazi burçları, sofistike zevkleriyle dikkat çeker. Görünüş onlar için her ne kadar önemli olsa da, rahatlık da onlar için son derece önemlidir.


Akrep:

Yaşam enerjisi oldukça yüksek olan Akrep burcu, ihtişamlı ve cazibeli yapısıyla bilinir. Sosyal ortamlarda dikkat çekmeyi seven Akrep burçları için onun enerjisini yansıtacak modelleri seçtik.

Yay:

Eğlenceli, renkli ve keyifli enerjileriyle tanınan Yay burçları, özgürlüğüne düşkün olmalarıyla da tanınır. Özgürlüğüne ve rahatlığına düşkün Yay burçları için, onların ruhlarını yansıtacak bu modelleri seçtik.

Oğlak:

Güçlü kişilikleri ve kendinden emin duruşlarıyla karizmatik bir izlenim veren Oğlak burçları, gizemli ve merak uyandırıcıdır. Karizmatik Oğlak burçları için tıpkı onlar gibi karizmatik modeller seçtik.

Kova:

Kendine özgü tarzıyla ve özgünlüğüyle dikkat çeken Kova burçları da son derece özgürlüklerine düşkün bir yapıya sahiptir. Değişime her zaman açık olan Kova, sürekli olarak yenilik arayışı içindedir. Onlar için ise en yeni modelleri seçtik.Balık:

Sezgisel, sakin ve duygusal olarak bilinen Balık burçları, genelde sade ve gösterişten uzak, mütevazı tarzlarıyla anılırlar. Her ne kadar sade ve gösterişten uzak olsalar da son derece zevkli olduklarını da söylemek gerekir.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar