Büyük Kış İndirimi Başladı! FloBlogger / 04.01.2018 Büyük Kış İndirimi Başladı!

Kış sezonun en sevilen ve en seçkin ürünlerini barındıran FLO Büyük Kış İndirimi kampanyası muhteşem indirim fırsatlarıyla başladı. 


Biz de 'fırsat bu fırsat' deyip, en güzel modeller arasından sizler için 4 farklı kombin önerisi derledik...


Kış mevsimiyle eş anlamlı hale gelen botlar, bu kış oldukça  zengin renk ve model seçenekleriyle karışımıza çıktı. Bunlardan en sevilenleri ise hiç şüphesiz kürklü botlar. Kürklü botlarınızı, taytlarınız ve desenli hırkalarınızla kombinleyerek trend bir görünüme sahip olmanın yanı sıra bohem akımına da göz kırpabilirsiniz.


Büyük indirim demişken; erkekleri de es geçmek olmaz tabii ki. Erkek modasının güçlü ve iddialı modelleri arasında yer alan botları dilerseniz casual bir stille yorumlayabilirsiniz. Tişört, kot pantolon ve kabanlarla uyum içinde olan bu modeller oldukça karizmatik bir görünüm vadediyor.

Kürk detaylar, sokak stilinin gözdesi sneakerların da peşini bırakmadı! Sokağın asi  havasına yumuşak bir geçişle zarafet katan kürklü sneakerlarınızı, oversized kazak ve boyfriend kotlarınızla kombinleyerek oldukça cool bir tarz yakalayabilirsiniz.
Casual stile biraz dağınıklık katınca çok hoş olmuyor mu? Ofisten çıkıp arkadaşlarınızla buluşacaksınız; uzun bir kaban, serbest bırakılmış süveter, yakası çözülmüş gömlek ve karizmatik deri botlarınızla çoktan hazırsınız!


Bu modellere ve daha fazlasına  Büyük Kış İndirimi fırsatıyla  www.flo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz!İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar