Casual Stilin Vazgeçilmezi : Beyaz Gömlek FloBlogger / 09.02.2018 Casual Stilin Vazgeçilmezi : Beyaz Gömlek

 

En Güzel Beyaz Gömlek Kombinleri:


Hangi mevsim, hangi ay olduğunun önemi yok! Eğer bir beyaz gömlek dolabınızdaysa her zaman her ortama hazırsınız demektir. Günlük şıklığının sembolü beyaz gömlekler, yıllardır zahmetsiz şıklığı kombinlerimize yansıtışı ile dolaplarımızın vazgeçilmezi. Bu gömlekler sadece modası geçmeyip bizi tarz bir görünüme kavuşturdukları için değil rahat oldukları içinde vazgeçilemeyenler arasında. Bizde sizlere dört farklı beyaz gömlek ve onlara en çok yakıştırdığımız ayakkabılarımızla kombin önerileri hazırladık, keyifli okumalar. 
Bir jeanin serikanlı duruşunu en iyi tamamlayacak parça nedir? Salaş bir beyaz gömlek desek kesinlikle doğru cevaplardan birini vermiş oluruz. Jeanlerin en cool tamamlayıcısı beyaz gömlekler, günlük şıklığın bir başka vazgeçilmezi Oxford/Loaferlarla bir araya gelirse, bulunduğunuz ortamın en doğal şıkı sizsiniz, tebrikler!  

Yüksel bel, desenli kısa bomber bir etek, teni göstermeyen, eteğinizin desenlerinde bir renge sahip çorap ve üzerine de tabii bir beyaz gömlek! Seçtiğimiz gömlek biraz hareketli olsun mu bu kombinimizde? Çünkü en yakın kız arkadaşlarınızla keyifli bir buluşmaya gideceksiniz ya da evinizde en sevdiklerinizi ağırlarken tercih edebileceğiniz bir kombin hazırladık size. Bu kullanışlı kombini, ister dışarıda ister evde de kullanabileceğiniz şık bir babet ile tamamlasak şahane olmaz mı? Gümüşün günlük şıklığa çok güzel ışıltı kattığı aşikar o zaman size önerimiz gümüş renk kibar bir babet. Zaten beyaz ve gümüşün uyumu malumunuz…

Beyaz gömleklerin en güzel yanlarından biri hangi modelde olurlarsa olsunlar hep tek ve özgün olarak kalmaları. Bir Jean ve bohem havalı beyaz bir gömlekle, bohem tarzın demirbaş rengi “tabanın” loafer model bir ayakkabı ile buluşmuş görünümü ile ister ofisinize isterseniz de pazar kahvaltısına gidebilirsiniz. 


Hem ofise gitmeniz gerekiyor hem de çalışırken rahat olup şıklığınızdan taviz vermemek istiyorsanız işte size bir kombin önerimiz daha; gri ve beyaz uyumunun yanına eklenip yaratmak istediğimiz kombinin denge unsuru olan rugan, toka detaylı bir loafer! Ofiste, yolda, yemekte; rahat, şık ve en gözde sizsiniz! İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar