Doğadan Sokak Modasına: Botlar FloBlogger / 06.11.2017 Doğadan Sokak Modasına: Botlar

Sokak modası ve militarist stile uygun bot modelleri ve kombinler:

Militarist stilin ve sokak modasının oldukça sevdiği botlar, outdoor modelleriyle de trend akımlarda sıkça yerini buluyor. Pek çok kombinasyonla karşımıza çıkan  hem rahat hem sıcak hem de şık bot modellerinin püf noktalarını sizler için derledik. 


Deri Worker Efsanesi

Özellikle 90’lardan 2000’li yıllara geçiş arasında oldukça popüler olan bu modeller, eskiye dönüşle birlikte yine popüler olmayı başardı. Dar paça kotlar ve anoraklarla tercih edilen bu stil hem sıcak hem de konforlu bir rahatlık sunarak, şıklığı da elden bırakmıyor.




Romantik ve Asi

Bağcık ve kürk detaylarıyla ön plana çıkan modeller, özellikle kürk detayıyla romantik bir görünüm kazanıyor. Bu modeller uzun trençkotlarınıza, elbiselerinize ve eteklerinize asi bir hava katarken zarafeti de unutmuyor.




Şehirde Kamp

Doğa kamplarının vazgeçilmezi Outdoor botlar, bu sezon ormandan çıkarak kendine şehirde yer bulmaya çalışıyor. Bağcık ve topuk detaylarıyla farkını ortaya koyan bu modeller oduncu gömleği, balıkçı yaka kazak ve puffer montlarla şehirde adeta kamp havası yaşatıyor.




Militarist Stil

Sezonun en sevilen akımlarından biri olan militarist stil; postallar, parkalar, taş ve armalardan oluşan bir bütün. Sokak modasında sıkça kendine yer bulan militarist stil hem cool bir görünüm hem de konforlu bir şıklık sağlıyor. Siz de bu stile ilgi duyuyorsanız parka ve postallarınızla hemen uyum sağlayabilirsiniz.






Şimdi   flo.com.tr' de sezonun en trend bot modelleri 49'99 TL'den başlayan fiyatlarla! 

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar