Efsane Trend Geri Döndü: Zımba Detaylar FloBlogger / 15.03.2018 Efsane Trend Geri Döndü: Zımba Detaylar

Zımba detaylarla sade bir kombinle nasıl fark yaratabilirsiniz?

En sade kombinlerinizde bile ince detaylarla şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız yeni sezonun trendlerinden zımba detaylarını kombinlerinizde eksik etmeyin! 


En büyük kurtarıcılarımızdan olan siyahı kombinlemesi her ne kadar kolay gibi görünse de; fark yaratmak zor iştir. Simsiyah bir kombinle nasıl mı fark yaratırsınız? Kombininize uygun siyah zımba detaylı bir sneakerla bütün gözleri ayakkabılarınızda toplayın. Siyah ve metalik zımba detayları ile sokak modasında cool bir görünüm elde edin! 

 Nude tonlarda şifon bir elbesive ve aynı tonlarda zımba detaylı slip-on modellerle ile güne şık bir başlangıç yapabilirsiniz. Günün kalan diğer yarısında hem spor hem de şık olmak istiyorsanız, slip-on modelin yerini stiletto alabilir.. Desenli elbisenizin içindeki tonlardan bir deri ceket, altına elbisenin ana renginden bir ayakkabı işte günün diğer yarısına hazırsınız! Ceket ve botta bulunan ince detaylarla tarzınızı yansıtın…


Günün koşturmasında rahat ve tarz olmak istiyorsanız bu kombin tamda size göre! Siyah deri etek ve siyah tül detaylı bluz bir kadının dolabının vazgeçilmezleri… Bu iki parçayı kombinleyerek, zımba detaylı slip-on sneakerlarla bütünleştirin. Siyah ve zımba detayların muhteşem uyumunu üzerinizde taşıyın.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar