En Güzel Anneler Günü Hediyeleri FloBlogger / 29.04.2019 En Güzel Anneler Günü Hediyeleri


Anneniz için bir öpücük, ona sarılmanız en büyük hediye olacaktır fakat bir sürpriz, bir hediye hala düşünmediyseniz sizin için çok güzel hediye önerilerimiz var. Annenizin yaşı kaç olursa olsun tarzına, moduna uygun, ihtiyacı olan her şeyi FLO'da bulabilirsiniz. Üstelik anneler gününde alacağınız hediyelerde bir ürün aldığınızda ikincisi %50 indirimli! İşte bu anneler günü en güzel ayakkabı ve kombin önerileri;


Eğer anneniz rahatına düşkünse ve modayı yakından takip ediyorsa bizim önerilerimiz ilk olarak kalın tabanlı sneakerlar... Yaş fark etmeksizin her kadının dolabında olması gereken bir ayakkabı modeli, üzerine giyeceği salaş bir kombin ile anneler gününde ailecek sabah güzel bir kahvaltıya gidebilirsiniz.

Güzelleşen havalar ile birlikte rahat ve konforlu sandalet ve terlikler ile oldukça güzel bir hediye olabilir. Her renk ve her tarz olan bu sandaletler ile ister elbise ister pantolon ister etek her tarzın altına giyilebilir. Annenizin ayağında çıkarmayacağı her giydiğinde sizi hatırlayacağı bir sandaleti olmasını tercih etmez misiniz? Rengarenk kombinlerin vazgeçilmez sandaletleri olmaya geliyorlar. Özellikle hasır tabanlı olanlar hem gece hem gündüz salaş gömlek ve elbiselerin altına tercih edilebilirler. 

Annenize bir önerimiz de en rahat edebileceği Polari 5 nokta ayakkabıları. 

Polaris olarak sizin sağlığınızı ön planda tutarak anatomik ayakkabılar ile fiziksel açıdan en sağlıklı ayakkabıları sunmaya çalışıyoruz. Ayak formunuza en uygun tasarımlarla birleştirilen Polaris ayakkabılar ile modayı yakından takip edin.  Her tarza uygun Polaris ayakkabıları ile bütün gününüzü yorulmadan geçirebileceksiniz. Kimi kadınlar ayakkabı tutkunu iken kimileri de çantasız yapamayanlardır. Bu yüzden çanta tutkunu annelerinize elinden düşürmeyeceği ve kullanışlı çanta modelleri ile karşınızdayız. Kıyafetinizin tamamlayıcı parçası olacak en güzel kesinlikle kullanışlı bir çanta olacaktır. İster yandan kullanabileceği isterse koluna takabileceği çantalar ile annenizi mutlu edebilirsiniz.
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar