Erkek Kombin Önerileri FloBlogger / 14.03.2019 Erkek Kombin Önerileri

Bazı erkekler kadınlar kadar kıyafete zaman harcamıyorlar ama biz her erkeğin ilgisini çekebilecek ve beğenebileceği kombinleri seçtik. Yeni sezonda sizleri kurtaracak en havalı kombinleri inceledik.

Sizin için hayat kurtaran, dolabınızın vazgeçilmezi olacağına inandığımız, herkesin bir bakıp bir daha bakacağı kıyafet ve ayakkabı kombinlerini incelemeye ne dersiniz?


Siyahın Asilliği


Siyah rengi muhtemelen her erkeğin dolabında kullanmaktan vazgeçemediği bir renktir. Aynı zamanda siyah giyinildiği zaman hem havalı hem şık olabiliyorsunuz. Bununla doğru orantılı olarak altınıza giydiğiniz siyah ayakkabılarla yanınıza kimse yaklaşamaz.
Spor Şıklık


Smart casual dediğimiz hem spor ama aynı zamanda da şık olduğunuz bir kombin hayal etmenizi istiyoruz. Bu kombin için gerekli parçalar kot pantolonunuzun üzerine giyeceğiniz blazer ceketten ibarettir. Bu kombinin altına giyeceğiniz şık bir spor ayakkabı ile gözler sizin üzerinizde olacak.
Kamuflaj Modası


Erkeklerin günlük kombinlerinin arasında tercih ettikleri kamuflaj deseni hakkında ne düşünüyorsunuz? Havalı ve asi bir duruşu olan kamuflaj desenini ister ayakkabıda ister kullanacağınız spor çantanızda tercih edebilirsiniz. Her erkeğin dolabında mutlaka bir – iki tane kamuflaj desenli kıyafet olmasını öneriyoruz çünkü bu sezon en moda yeniden kamuflaj olacak.
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar