Erkek Modasına Dair Popüler Stil Önerileri FloBlogger / 14.09.2017 Erkek Modasına Dair Popüler Stil Önerileri

Erkek Modasına Dair Popüler Stil Önerileri


Kavurucu yaz sıcaklarından ferah serinliklere geçiş yaptığımız şu günlerde erkek modasında da görünümler zenginleşmeye başladı. Yaz mevsiminde bir şort ve tişört ile geçirilen zaman, yerini sweatshirtlere, sneakarlara, hırkalara bıraktı. Erkek modasını yakından izlediğimizde bu sonbaharda spor ve rahat bir stilin hakim olacağını şimdiden gözlemliyoruz.


Şehirde Safari

Cazibesini asla yitirmeyen ve her sezon etkisini koruyan kamuflaj ve haki rengi, toprak tonları ve hayvan desenleriyle de harmanlanmış bir şekilde sonbahar trendlerinde karşımıza çıkıyor. Özellikle sneaker ve botlarla oldukça uyum içinde olan bu stil, aksesuar kullanımına da son derece el verişli.Kahvenin Cazibesi

Sonbahar denilince hemen akla ilk gelen ve oldukça sevilen kahverenginin her tonu, bu sezon erkek modasında kendisini gösteriyor. Çekici ve güçlü bir etki yaratan kahve tonlarıyla karizmatik bir stil oluşturabilirsiniz.. Özellikle bej ve  krem rengiyle süper uyum yakalayan bu rengi, gözlüklerinizde, çantalarınızda, ceketlerinizde ve bilhassa ayakkabılarınızda tercih ederek cool bir görünüm yakalayabilirsiniz.
Casualın Vazgeçilmezi

Modern görünümlü bir takım elbisenin sneakar ve tişörtlerle kombinlenmesi oldukça çekici bir izlenim yaratıyor. Tarzınıza güçlü bir duruş ve rahat bir tavır katan bu stil, kadınların da oldukça etkilendiği görünümler arasında. Açık ve koyu tonları dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz takım elbiselerinizi, sokak stilinize uyarlayarak sneaker ve aksesuarlarınızla zenginleştirin.Sokak Tarzı

Alt kültürlerden oldukça esinlenen sokak stili en popüler ve ilgi çekici görünümler arasında. Agresif bir görünümü  renkli detaylarla cool bir hale getiren bu stili, baskılı sweatlerle, sneakarlarla,zımba detaylı ceketlerle ve şapkalarla kullanabilirsiniz. Arka sokakların rengini tarzınıza yansıtabileceğiniz bu görünümde önemli olan, parçalarınızı doğru seçerek karmaşık bir görünümü uyumlu hale getirmek.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar