Gece Şıklığı İçin En Şık Kombin Önerileri FloBlogger / 28.11.2017 Gece Şıklığı İçin En Şık Kombin Önerileri

Gece şıklığı stil önerileri

Şık davetler, özel törenler, eğlenceli geceler, parti konseptleri hepimiz için özel bir yere sahip. Zor gibi görünse de birbirini tamamlayan parçalarla modayı yakalayabilir,  hızlı ve kolay bir şekilde hayatınızda önemli anlara sahip olan bu davetlerde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Şık ve zarif ayakkabılarınızı gece şıklığıyla bütünleştirerek gecenin yıldızı siz olabilirsiniz. 


Katıldığınız davetlerde tarzınızı konuşturmak istiyorsanız sezonun trendlerinden biri olan püskül detayını elbiselerinizde rahatlıkla kullabilirsiniz. Sonbahardan kışa geçtiğimiz bu günlerde pembe tonlarda soft renkli elbiselerinizi, bej rengi stilettolarla kombinleyerek harika bir uyum yakalayabilirsiniz.
Siyahın gücünü elbiselerinize ve ayakkabılarınıza taşıyarak tarzınıza şıklık katabilirsiniz. Siyahın üzerine gold rengi taşlarla işlenmiş  elbisenizi, zarif bir stillettoyla kombinlediğinizde gecenin en şık kadını sizsiniz. Hiçbir aksesuar gerektirmeden tek bir elbise ve ayakkabıyla özel bir davete hazırlanmak işte bu kadar kolay.

Moda her sene değişiyor ama yıllardır değişmeyen trendlerden biri de kadife. Sonbahar ve kışın vazgeçilmezi kadife kumaşlı elbiseleri gündüz sade bir kombin, akşam ise şık bir kombine rahatlıkla çevirebilirsiniz. Kadifeyi bordoyla birleştiren pileli bir elbise,  zarif ve şık takılar, topuklu ve kadife detaylı bir botla işte gecede aranan şıklığa sahipsiniz! 


Şıklığın ve asaletin simgesi siyah her sezonun vazgeçilmez rengi! Aksesuar ve takılarla kombinleyerek bambaşka bir tarz yaratabilirsiniz. Kollardan aşağı dökülen püskül, sezonun trend renklerinden bronz ve tarz bir botla elbisenizi  kombinlendiğiniz gecede tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Siz de aniden planlanan davetlerde ''Ne giyeceğim?'' arayışı içerisindeyseniz, kolay çözümler ve zarif ayakkabılarla stilinizi konuşturabilirsiniz.
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar