Gecenin Yıldızı Siz Olun! FloBlogger / 09.05.2018 Gecenin Yıldızı Siz Olun!

Mezuniyetin yıldızı siz olun!

Bu aralar lise ve üniversite öğrencilerini mezuniyet telaşı sardı. Instagram’da abiye butikleri, ayakkabı modelleri, saç nasıl, makyaj nasıl olacak derken; mezuniyete de oldukça az bir zaman kaldı. Biz de mezuniyet telaşınıza ufak bir katkıda bulunmak istedik ve sizler için kombin önerileri derledik:
Yaz aylarının trend görünümü Boho stilini, mezuniyetinizde biraz daha feminen detaylarla yorumlayabilirsiniz. Yine, sezonun trendi pastel tonlarda seçeceğiniz topuklu ayakkabıyla,  stilinize farklılık katabilir, biraz da bronz bir tene sahipseniz muazzam bir görünüm yakalayabilirsiniz. Makyaj tercihinizi toprak tonlardan yaparak, hafif altın farla taçlandırarak gecenin yıldızı olmaya bir adım daha yakın olabilirsiniz.


Nude tonlar yine sezonla uyumlu renkler hem de trendler arasında.  Vücut hatlarınızı ortaya çıkaran, işlemeli nude elbiseniz ve uyumlu küpelerinizle sade fakat göz alıcı güzelliğe sahip olabilirsiniz. Yine, ayakkabı tercihinizi nude tonlardan yana kullanarak, stilinizde bütünlük yakalayabilirsiniz.

Kırmızı, her zaman iddialı ve göz alıcıdır. Fakat kırmızı rengi tercih ederseniz, aşırı makyajdan ve bol aksesuardan kaçınmalısınız. Ayakkabılarınızı nude tonlardan tercih ederek, elbisenizin tonunu yumuşatmış, abartıdan uzaklaşmış olursunuz. Hafif bir makyaj ve sakin bir saç stiliyle kırmızının hakkını verin.


Sezonun en popüler görünümleri arasında yer alan pastel tonları tercih ederek hem dikkat çekici hem de iç açıcı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yeşil ya da mavinin koyu tonlarından seçeceğiniz  elbise veya tulumunuzun altına,  pastel turuncu bir stiletto giyerek muhteşem bir uyum yakalayabilirsiniz. Hafif dalgalı bir saç ve yine toprak tonlarında bir makyajla, iddia ediyoruz gecenin yıldızı siz olacaksınız!İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar