Günlük Stilde Yükselen Trend: Mavi FloBlogger / 28.11.2017 Günlük Stilde Yükselen Trend: Mavi

Mavi renkle yapılabilecek kombinler:Hem huzuru hem dinginliği temsil eden mavi, bu sezonun en gözde renkleri arasında yer alıyor. Mavinin her tonu popüler olunca yanında çeşitli kombin önerilerini de beraberinde getiriyor. Sizlerle buluşturacağımız 4 kombin üzerinden mavi rengi, günlük kombinlerinizde nasıl kullanabileceğinizi sizler için derledik.Sokak modası deyince akla ilk gelen model sneakerlar oluyor. Günlük stilinizi oluştururken niyetiniz salaş bir tarz yakalamaktan yana ise boyfriend jeanlerinizi lacivert sneakerlarınızla birlikte kullanabilirsiniz. Böylelikle üzerinizde yaratmak istediğiniz spor şıklığa sahip olabilirsiniz. 

Kış geldi, kaşe kabanlar dolaplardan sokaklara çıktı. Modasız jeanlere en çok yakışan bu kabanların, sokak modasındaki en büyük tamamlayıcıları hiç şüphesiz ki sneakerlar. Renkli olanlarına ek, artık uzay modasına gönderme yapan parıltı ya da rugan detaylı modelleri ile sokak stilinde trend bir görünüm yakalamak kaçınılmaz. Kışın üzerinize alacağınız sade kabanlarınızın altına giydiğiniz jeanlerinizle, lacivert tonlarındaki metalik detayı olan sneakerlarınızı kombinleyerek son derece şık olan bir diğer görünüme sahip olabilirsiniz. Günümüzde hemen hemen her kıyafetin altına rahatlıkla giyebildiğimiz spor ayakkabılar dolabımızın vazgeçilmezleri arasında yerini korumaya devam ediyor. Yakası açık mavi tonlarında kürk detayı barındıran desenli paltolarınızın altına giyeceğiniz siyah ispanyol paça kot pantolonlarınızı lacivert tonlarındaki spor ayakkabılarınızı tamamlayarak iddialı bir kombin yaratabilirsiniz.
Davetlerde ya da etkinliklerde dikkatleri üzerimizde toplamak doğru bir elbise ve ayakkabı uyumuyla mümkün. Üst tarafı transparan koyu mavi rengindeki pileli elbiselerinizin altına zarafetinizi daha ön plana çıkarmak adına benzer tonlardaki süet detaylı mavi stilettolarınızı kolaylıkla tercih edebilir ve katıldığınız etkinliklerde göze çarpan bir görünüme kavuşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar