Hafta Sonu Kombin Önerileri FloBlogger / 19.04.2019 Hafta Sonu Kombin Önerileri Herkes gibi siz de hafta sonunun gelişini iple çekenlerden misiniz? Hafta sonu kombinlerini ikiye ayırabiliriz. Hafta içi ofis stilinizden bir nebzede olsa rahatlamak istediğini düşünerek cumartesi ve pazar günü olarak kombin önerilerimize kulak vermenizi öneriyoruz. Cumartesi günü rahat ama aynı zamanda şık bir kombin önerirken, Pazar günü önerimizi ise tamamen şıklıktan uzak huzur verecek kombin önerimiz olacak.


Cumartesi kombini


Cumartesin gününe hızlı bir girişi yaparak size birkaç kombin önerisinde bulunacağız. Bir kot pantolon ve beyaz t - shirt giyip altına isterseniz ugly sneaker isterseniz topuklu bir sandalet ile tam bir bahar havasına yakışır bir kombin yapabilirsiniz. Yok ben biraz daha şık olmak istiyorum diyorsanız hemen giyeceğiniz uçuşan pilili eteğiniz altına giydiğiniz babetiniz ile yine hafta sonuna yakışır bir kombin ile karşımızdasınız.
Pazar kombini


Pazar günü genellikle evde dinlenilmeyi tercih edilir fakat hava güzelse deniz havası almamak için ortada bir sorun olduğunu düşünmüyoruz. Bu yüzden Pazar gününe kombin önerimiz rahat, düşünülmeden yapılmış ama özendirici kombin olan tayt ya da eşofman takımı öneriyoruz. Altına tercih edeceğiniz spor ayakkabılar ile hem koşuya hem yürüyüşe hem dolaşmaya hazırsınız. Pazar günü bu kombininizle bir alışveriş merkezine gidip evinizin eksikliklerini de tamamlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar