Hangi Ayakkabı Annenizi Anlatıyor? FloBlogger / 28.04.2017 Hangi Ayakkabı Annenizi Anlatıyor? Hangi Ayakkabı Annenizi Anlatıyor?

Bu Anneler Günü’nde annenize hala ne hediye alacağınızı düşünüyor, ayakkabı seçmekte zorlanıyorsanız bu test tam size göre. Aşağıdaki testlere vereceğiniz cevaba göre, annenizin en çok hangi ayakkabı modelini beğeneceğini tahmin etmeye çalışıyoruz. Seçtiğiniz şıkları unutmayın, en çok seçtiğiniz şıkka göre sonuçları göreceksiniz.

1- Dışarıdan eve geldiniz, annenizin size sorduğu ilk soru ne olur?


a- Hoş geldin kuzum, günün nasıl geçti?

b- Çok ince giyinmişsin, böyle mi çıktın dışarı? Hasta olacaksın yine, hiç dikkat etmiyorsun kendine!

c- Hoş geldin yavrum, koş mutfağa en sevdiğin keki yaptım.

d- Annem henüz eve gelmemiş. Muhtemelen arkadaşlarıyla kahve içiyordur.2- Yarın çok önemli bir toplantınız/sınavınız var. Ancak uyku tutmuyor ve telefonda oyun oynuyorsunuz. Annenizin vereceği tepki ne olur?


a- Evladım yatsana artık. Bak gözlerinin altı çöktü. Yarın kafanı toparlayamayacaksın.

b- Bak saat kaç olmuş hala ayakta! Yatsana evladım. Sen niye böyle sorumsuz bir çocuk oldun? Ben hiç böyle değilim, kesin babana çektin sen.

c- Kuzum benim, iç bu sütü bak nasıl uykun gelecek. Ohh şifa niyetine hadi. Bak, bal da koydum.

d- Annem de diğer koltukta telefonda oyun oynuyor.


3-Anneniz bir sosyal etkinlik düzenlerse nasıl olur?


a- Bütün akrabalar orada olur. Kuzenler, yengeler, amcalar, halalar. ‘’Ne zaman evleniyorsun?’’ diye soran o teyze…

b- 2-3 arkadaşıyla beraber çay, çekirdek, dedikodu voltranı oluştururlar.

c- Tam bir ziyafet şöleni! Börekler, dolmalar, pastalar, harika yemekler yapar.

d- Evde iş çıkmasın diye bir akşam yemeği veya hafta sonu kahvaltısı organize eder.4-Odanıza girdiniz ve her yer pırıl pırıl. Belli ki temizlik yapılmış. Size göre lazım olan ama annenizin anlam veremediği eşyanız ortada yok. Nerede olduğunu sorsanız, alacağınız cevap ne olur?


a- Odaya gelir ve eliyle koymuş gibi gözümün önünde duran şeyi bulur.

b- ‘’Nereye koyduysan oradadır!’’ 

c- Hııı! Şu ne idüğü belirsiz şey mi? Çöp sandım ben onu. Dur bakayım mutfağa, çöpü çıkarmadım henüz.

d- Kendi odamı kendim toplarım. Kesin kural.5- O büyük an geldi çattı! Sevgilinizi, annenizle tanıştırmak için akşam yemeği yiyorsunuz. Yemek bittikten sonra görüşünü almak isteniz;


a- Benim kuzum büyümüş de, evlilik çağına mı gelmiş. (Ağlamaklı) Sen sevdiysen, ben de severim canım evladım. Seni üzmesin yeter.

b- Vallahi, düzgün birine benziyor da bilemiyorum. Bu devirde kimseye güven olmaz. Sen yine de dikkat et, öyle hemen yelkenleri suya indirme, ağırdan al.

c- Eli yüzü düzgün, iyi birine benziyor da… İştahsız mı biraz? Yemeklerimi mi sevmedi acaba? Zayıf da bir şey.

d- İyi bir insana benziyor. Öyle hemen evlilik falan demeyin. Önce kariyer!

A- Anaç

Anladığımız kadarıyla son derece ailesine ve size düşkün bir anneniz var. Her adımını ailesini ve sizi düşünen, son derece fedakar biri.. Adeta bir koruyucu melek! Her şeye yetişen, zor zamanlarında seni sakinleştiren,bir dediğini iki etmeyen annen için hediye önerimiz:


 B-Kontrolcü

Anneniz size son derece düşkün ve hayatınızın her alanında sizinle ilgili konularda her anne gibi söz sahibi olmak istiyor. O’nun gözünde hala ufak bir çocuksunuz ve asla büyümeyeceksiniz. Sizin hayatta güçlü durmanızı istese de, sizi kararlarınızla baş başa bırakamayacak kadar dikkat ediyor ve çok seviyor. Koruma kalkanları sonuna kadar açık olan anneniz için hediye önerimiz :

 C- Süper Şef

Anneniz sevgisini adeta yaptığı yemeklerle gösteriyor. Yaptığı her yemeğe sevgisini katıyor. O’nun için yemek yapmak bir keyif ve meditasyon. Burnunuzun akmasını kesinlikle meyve yememenize bağlayabilir. Siz onun ballı çöreği, üzüm gözlü kuzusunuz. Anneniz mutfağı bu denli sevdiğine göre ufak bir kilo sorunu olduğunu düşünüyor ve onun için bu konforlu modeli tavsiye ediyoruz:
D- İş Kadını

Anneniz çalışan bir kadın ve son derece disiplinli. Sizi daima doğru kararlar vermeniz adına yönlendiriyor, hayata karşı dik bir duruş sergilemenizi istiyor.O hem çalışıp hem de sizi bu günlere getirdi. Güçlü bir kadın ve eminiz güçlü bir imajı var. Anneniz için önerdiğimiz hediye modeli :

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar