İkizler Burcu İçin Ayakkabı Tavsiyeleri FloBlogger / 22.05.2019 İkizler Burcu İçin Ayakkabı Tavsiyeleri

Ayakkabı tercihinin burçlara göre yapıldığını biliyor muydunuz? 


Sahip olduğunuz burçların özelliklerini stilinize yansıtırken kıyafetinizin tamamlayıcısı olan ayakkabılarınızı es geçmemelisiniz.  21 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arasında olan ikizler burçları için birbirinden güzel ayakkabı önerilerimize kulak vermeye ne dersiniz?


İkizler burçları sıradan seçimlerden ziyade iddialı, farklı ama aynı zamanda modern olmayı tercih ederler. Dikkatlerin onların üzerinden olmasını sevdikleri için farklı desenli ayakkabılara sahip oldukları zaman onlardan mutlusu yoktur. Yaz aylarının da yaklaştığı enerjinizin yüksek olduğu, rengarenk ve tam kişiliğinizi yansıtacak topuklu ayakkabı modellerini sizin seçtik.  
Aynı zamanda bulunduğu ortama göre rahatlığı da tercih eden ikizler burçları bu sneakerlara mutlaka göz atmalısınız rahatlık dedik fakat iddiasından ödün vermeyeceğine hiç şüphemiz yok . : ) Çiçekli, simli sneakerlar, her ortamda ön planda olmayı seven ikizler burçlarının özgüvenli tavırları ile buluşuyor. 
Şimdi sırada karakter olarak tez canlı olan ikizler burçlarının vazgeçilmez modellerine bakmaya ne dersiniz? Hem klasik, hem şık her ortamda ve her kombinle tercih edebileceğiniz ayakkabılar tam size göre. Hareketli, koşturmalı her yerde bulunmaya çalışan kişiliğinizle uyumu yakalayacağınıza eminiz. 


İkizler burcu sevdiklerinize hediye almak istiyorsanız tavsiyelerimizi dikkate alabilirsiniz. 
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar