İlham Veren Stil: Nude Tonlar FloBlogger / 21.03.2018 İlham Veren Stil: Nude Tonlar

2018 İlkbahar- Yaz sezonuna damgasını vuracak Nude tonlarda popüler kombin önerileri:


Uzun süredir pek ortalarda görünmeyen Nude tonlar baharla birlikte nihayet geldi. Çekici, alımlı ve sofistike; Nude tonlar hem topraktan ilham alıyor hem de ten renginden. Ortaya çıkan kombinasyon ise göz alıcı. Bej rengi, krem, kahverengi ve arada kalan tüm renkler Nude stili besliyor. Bu stilde ister casual ofis şıklığı olsun, ister rahat sokak stili, isterseniz romantik.  İstediğiniz her tarzda nude tonlar kullanarak farklılık yaratabilirsiniz. 


Nude renkleri kullanırken kontrast geçişleri son derece dikkatli kullanmalısınız. Çünkü baştan ayağa birbirine yakın tonlar sizi hantal gösterebilir. Krem renk bluzünüzün üstüne giyeceğiniz bej rengi bir ceket bu problemi ortadan kaldıracaktır.

Bu stilin püf noktası parçalar arası geçişler. Eğer tarzınızı romantik bir seçimden yana kullanacaksanız uçuk pembe, krem rengi ve bej rengi geçişlerinizde kullanabilirsiniz. Özellikle romantik tarzınıza tercih edeceğiniz bir sneaker gerçekten büyüleyici olacaktır. Makyajınıza hafif highlighter dokunuşları yapabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar