Kampüs Şıklığınızı Tamamlayacak Stil Önerileri FloBlogger / 08.09.2017 Kampüs Şıklığınızı Tamamlayacak Stil Önerileri

Kampüs stil önerileri:


Yeni eğitim-öğretim döneminin başlamasıyla birlikte üniversite ve kampüs hayatı da başlamak üzere. Özellikle, üniversiteye yeni başlıyorsanız oldukça heyecanlı, bir o kadar da kafanızın karışık olduğunu düşünüyoruz. Eğitim hayatınızda uzun süre forma giyerek ‘’ne giyeceğim?’’ derdinden muaftınız. Fakat artık kampüstesiniz ve tarzınız sizi yansıtıyor. Biz de, bu kafa karışıklığı ve heyecana bir nebze faydamız dokunsun diye kampüs tarzınıza fayda sağlayacak stil önerileri derledik. 


Rahat Görünün

Kampüs hayatının yoğun sosyallik içerdiğinin farkındayız. Bu durum sosyal kaygıları ve iyi görünme endişesini de beraberinde getiriyor. Fakat ne kadar zorlarsanız, işler o kadar karmaşıklaşmaya başlar. İyi görünmenin en basit yolu; sade ve temiz bir görünümdür. Aşırı makyaj, aşırı özenli kombinler ve moda programından çıkmışçasına bir izlenim, ön yargıların önünü açacaktır. Sokak stilinin rahatlığı bu yolda pusulanız olabilir.
Kot ve Tişört Aşkına

Kızlar, her ne kadar erkeklerin giyinmeye özen göstermediğini düşünse de çok iyi biliyoruz ki; erkekler de moda ve trendlere oldukça ilgili. (Elimizde belgeler var. 😊) Erkekler basit bir kot ve tişört ile oldukça cool bir görünüm kazanabilir. Burada püf nokta tişörtün üstündeki bir baskı veya ayakkabının detayları olabilir.

Sneakerlar Hayat Kurtarır

Üniversite hayatını yalnızca sosyal ortam olarak değerlendirmek büyük hata olur. (Sonra not aramaktan bitkin düşebilirsiniz.) Özellikle üniversiteye yeni başladıysanız ve kampüsünüzü henüz tam olarak öğrenemediyseniz, bu uzun süre etrafta gezineceğiniz anlamına gelir. Bu yüzden kampüste sneakerlar hayat kurtarır. Yeni sezondaki sneakerların birbirinden güzel olduğunu düşünürsek bu o kadar da kötü değil.

Hiç Şık Olmayacak Değiliz Ya!

Rahatlık ve salaşlık da bir yere kadar. Tabii ki güzel ve özenli  gözükmek isteyeceğiniz durumlar da olacaktır. Sezonun trend renklerinden seçeceğiniz elbise ya da etek- gömlek kombinlerinize uygun ayakkabılarınızla oldukça şık bir görünüm kazanabilirsiniz.

Kampüs şıklığınızı tamamlayacak  diğer modellere   flo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar