Kemer Takmanın Püf Noktaları FloBlogger / 22.03.2019 Kemer Takmanın Püf Noktaları


Bir kemer tarzınızı yansıtırken, kıyafetinizi de modanın en üst seviyesine taşıyabilir. Kemer bir kıyafetin olmazsa olmaz parçası olmasının yanı sıra hem işlevsellik hem de fonksiyonellik açısında kullanışlı bir aksesuardır. Kıyafetinizin her detayına rahatlıkla konumlandırabileceğiniz, son döneme damgasını vuran büyük tokalı, bağlamalı ve daha birçok modele sahip olan kemerlerin nerede ve nasıl kullanılması gerektiğini sizin için yazdık.


Büyük Tokalı Kemerler


Büyük tokalı kemerler kıyafetinizin en dikkat çekici parçasıdır. Elbiseleriniz ya da pantolonlarınız ile şık bir görünüme sahip olmak istiyorsunuz kemerlerinizi kıyafetinizin vazgeçilmezi haline getirmeyi unutmayın. Kemerler elbiseler ile kombinlenince belinizi ortaya çıkartır fakat bunu kullanacağınız elbisenin ya da eteğin kumaşına dikkat etmelisiniz. Vücudunuza oturan modellerde daha iyi sonuç alabilirsiniz.
Bağlamalı Kemerler


Son dönemlerde çok moda olan iki tokalı, bağlamalı kemerleri taktığınız zaman sanki moda dergisinde fırlamış gibi gözüküyorsunuz. Yaklaşan bahar aylarında şallarımızı dolaplardan çıkarma zamanı… Dolaptan çıkan şalların üzerine takacağınız kemeriniz ile en havalı siz olacaksınız. Aynı zamanda farklı desenlerde kıyafet giymek istiyorsanız arasına bağlayacağınız kemeriniz ile desenleri birleştirirken bütünlük sağlayabilirsiniz.

Kemer Bağlama TeknikleriKemerinizi tarzınıza uygun bir şekilde bağlayabilirsiniz. Kemer takmak tamamen sizin hayal gücünüze ve kombininize bağlı olarak değişmektedir. Elbisenize, pantolonunuza, eteğinize uygun olan bağlama tekniği ile tarzınızı konuşturun. 
Birbirinden güzel ve kullanışlı kemer modelleri için sizi FLO mağazalarına ya da flo.com.tr’ye bekliyoruz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar