Kinetix'in Yeni Koleksiyonu İle Stil Önerileri FloBlogger / 19.04.2019 Kinetix'in Yeni Koleksiyonu İle Stil ÖnerileriKinetix'in birbirinden güzel yeni sezon spor ayakkabı modellerini gördünüz mü?


Spor yapan yapmayan fark etmeksizin herkesin mutlaka dolabında spor ayakkabısı vardır. Spor ayakkabı modellerinden bahsedecek olsak da esas anlatmak istediğimiz yapabileceğiniz kombinler olacak. Şuan da tam mevsimi gelmiş iken mutlaka Kinetix'e bakmanızı tavsiye ediyoruz. Kinetix'in yeni sezon kadın ve erkek spor ayakkabı modellerini hakkında bilgi sahibi olmaya ne dersiniz? Eşofman, sweatshirt, spor ayakkabısı üçlüsü ile altına giyeceğiniz Kinetix yeni sezon spor ayakkabıları ile tercihinizi rahatlıktan yana kullanabilirsiniz. İsterseniz spor isterseniz minik bir yürüyüş ile bütün günün keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda şehrin temposuna ayak uydurmaya çalışırken, kendinizi herhangi bir koşturmanın içerisinde hissettiğiniz an spor ayakkabılarınızın konforu ve birbirinden güzel tasarımları ile ön plana çıkacak ve adımlarınızla ses getireceksiniz. Klasik parçaları seviyorsanız spor ayakkabınızı blazer ceketinizle deneyebilirsiniz. Hem zahmetsiz hem de rahat bir stil için yılların ayrılmaz ikilisi olan jean ve spor ayakkabı ikilisini unutmamanızı tavsiye ediyoruz. En güzel yanı ise bu ikiliyi kombinlerken hata yapma payınızın neredeyse sıfır olmasıdır. 


Aynı zamanda Kinetix'in spor ayakkabıları ile kombinlerinize renk katabilir ya da sadeleştirebilirsiniz. İster maskülen, ister spor, ister şık bir tarzınız olsun Kinetix'te isteğinizi karşılayacak tarzınızı yansıtacak spor ayakkabıları ile yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Giydiğiniz anda rahatlığı ile vazgeçilmeziniz olmaya geliyorlar. Sokak modası kombinlerinize ilham almak için bizi takipte kalın!
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar