Kış Aylarının Feminen Yüzü:Elbiseler FloBlogger / 30.11.2017 Kış Aylarının Feminen Yüzü:Elbiseler

En güzel  elbise kombinleri:


Kış geldi diye elbise giymeyecek miyiz?  İster uzun çizmelerle ister botlarla dilediğiniz görüntüye kavuşmanız elbiselerle her zaman mümkün. Kısa-uzun fark etmez, elbiseler gündelik şıklığın en önemli anahtarı. 


Hem rahat  kullanımı hem de  aksesuarla rahatça detaylandırılabilir oluşuyla, her sezon ve her mevsim markaların vitrinden, bizlerin de dolaplarından asla eksik olmamalarının başlıca sebepleri bu olsa gerek… Biz de sizlere gündelik şıklığın dört halini, dört farklı elbise ve bot modeliyle stil önerileri hazırladık. Bu yazımızda çizmeler yerini başka bir mevsim vazgeçilmezi botlara bıraktı. Keyifli okumalar!
Çiçekli, kadife, eskilerin tabiriyle ‘basma fistan’ elbiseler olmadan bir sezon düşünülebilir mi? Hem şirin hem cool bir görünümü aynı anda kaç elbise deseni verebilir ki? Kışın en sıcak materyali kadife kumaşın, çiçekli desenlerle buluşmasını, bu sezonun hit rengi haki  bağcıklı bot ile tamamlarsanız, kampüsün ya da ofisin en tarz kadını olacağınızı söylememize gerek var mı? Bu sezon özellikle çok gözde olan bağcıklı postalları muhakkak edinmelisiniz. Bizden söylemesi.Elbise deyince bahçıvan modellerden bahsetmeden geçemeyiz. İçlerine dilediğinizi giyip, istediğiniz havaya sokabileceğiniz bu modeller gerçek bir trend parça. İster içlerine giyeceğiniz bir gömlekle iş şıklığını yakalayın ister bir tişört ile gündelik şıklığı… Bizim tercihimiz, modası geçmek bilmeyen Fransız stili çizgili, boğazlı, basic  bir parçadan yana oldu. Ve tabi ki onu, siyah bağcıklı postallarımızla tamamlayıp, salaş ve cool bir görünümle tarzımızı yukarı seviyelere taşıdık. Bizden minik bir öneri; bu tarz elbiselerin içine giyeceğiniz parçalar sade seçimlerden yana olsun. Ayrıca, bu model elbiselerinizi uzun çizmeler yerine, bu tarz bağcıklı botlarla tamamlarsanız çok daha genç ve trend bir görünüme kavuşursunuz.


Akşam yemeği mi davetlisiniz?  Ya da hafta sonu hiç planda yokken arkadaşının doğum günü partisi mi çıktı? Panik yok! Siyah topuklu zarif bir botun hoş gösteremeyeceği elbise yok. Yeşil tonlarda kloş bir elbise, toprak tonlarında buğulu bir makyaj ve salık bıraktığınız saçlarınızla tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Yeşilin güven veren cazibesi sizi partinin en şık kızı yapacak!
Tabii ki kış mevsimin vazgeçilmezi  balıkçı yaka triko elbiseleri de kombinlemezsek olmaz. Onlar kışın serinkanlı ve özgüvenli duruşunun elbiselerle vücut bulmuş hali. Postallarla başka bir duruşa sahip olan  bu elbiselerle asi ve cool bir görünüm kazanacaksınız. Artık bir postal  alma vaktiniz geldi bizce. Kış bitmeden siz de bu görünümlerin sahibi olun.İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar