Kot Şortlarınızla Yapabileceğiniz 4 Kombin Önerisi FloBlogger / 30.07.2019 Kot Şortlarınızla Yapabileceğiniz 4 Kombin Önerisi

Kot şort, herkesin gardırobunda bulunması gereken parçalardan biri…


Özellikle yazın en popüler ve en gözde parçalarından olan kort şortlarınız ile hem şık hem spor hem de casual kombinler yapmaya ne dersiniz?


O zaman hemen önerilerimize kulak verin.
Genel olarak kot denilince akla daha rahat bir görünüm gelir fakat üzerinize giyeceğiniz blazer ceket ve altına giyeceğiniz stiletto ile podyumların aranan ismi olabilirsiniz.Eğer spor bir kombin istiyorsanız beyaz t-shirt ve sneakerlar ile koşturmanın tam ortasında kendinizi bulabilirsiniz. Kot şort dedik diye illa mavi renk olmak zorunda değil tabii ki gri veya siyah rengi de tercih edebilirsiniz. 


Eğer kot şotlarınızla hem şık hem casual ama aynı zamanda da bohem ve cool olmak istiyorsanız, bu ayakkabbılar ve kombin tam size göre... 

Yüksek bel giydiğiniz şortunuzun üstüne bağlayacağınız gömleğiniz ile her yere ayak uydurabilirsiniz. 
Ve işte terlikler! Salaş kombininiz altında parlayacak olan terlikler ile rahatlığınızdan asla ödün vermeyeceksiniz. Yaz sıcaklarında plaja giderken de kullanabileceğiniz bu terlikleri bütün yaz ayağınızdan çıkarmayacaksınız. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar