Leopar Desenli Ayakkabılar Nasıl Kombinlenmeli? FloBlogger / 02.11.2018 Leopar Desenli Ayakkabılar Nasıl Kombinlenmeli?

Bir süredir ortalarda görünmeyen leopar modeller 2018-19 Sonbahar/Kış sezonunda sıkça karşılaşacağımız desen trendlerinden biri. Leopar deseni kombinlemek çok zor gibi gözükse de birkaç püf nokta ile oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz.


Leopar parçaları dengelemenin en iyi yollarından bir tanesi siyah!


Siyah yırtık Jean ve salaş bir kazak ile kombinleyebileceğiniz leopar desenli ayakkabılar sayesinde bu deseni sportif bir şekle sokarak modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

 
Küçük detaylarda leopar!

Elbise ya da gömlek gibi parçalarda leopar kullanmak istemiyorsanız, bu desene ayakkabı ve çantalarınızın ufak detaylarında yer verebilirsiniz. Kot pantolon ve toprak tonlardaki ceketlerinizi, leopar detaylı sneakerlarla kombinleyerek, basit dokunuşlarla tarzınızda fark yaratabilirsiniz.

Ayakkabınız leopar desenli ise kıyafette sade renkler tercih edin

Leopar desenli ayakkabılarınızı hem gündüz hem gece rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak pantolonunuzun ya da eteklerinizin daha sade renkler olmasını sağlayarak leopar desenli ayakkabılarınızın şıklığının daha çok ön plana çıkmasını sağlayın.

Modanın vazgeçemediği leopar desenli modeller Sonbahar/Kış 2018-19 sezonunda sıkça karşınıza çıkacak. Siz de modayı adımlarınıza taşımak için hemen tıklayın!


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar