Leopar Modası FloBlogger / 07.03.2019 Leopar Modası Son zamanlarda sık sık rastladığımız leopar desenlerini kıyafetlerden yanı sıra ayakkabılarda görmeye daha çok başladık. Leopar, kadınların genellikle kullanmaktan çekindiği desenler arasında yer alıyor. Leopar deseni kulağa fazla iddialı geliyor olsa da bir kıyafetin star parçası olabilecek potansiyele sahip bir desendir. Hata yapılma payı yüksek ve zor kombin olarak düşünüyorsanız tavsiyelerimize kulak vermenizi öneririz. Yeni sezonda FLO’nun leopar desenli ayakkabıları ile bu algıyı yıkmaya geliyoruz. 


 

Leopar Desenli Spor Ayakkabıları


Aslında leopar deseni hem kahverengi hem de siyah kombinlerinizin altına rahatlıkla giyip dışarı çıkabileceğiniz bir ayakkabı modelidir. FLO’nun ayakkabı modelleri özellikle beyaz ağırlıklı olduğu için kıyafetinizde hemen fark yaratırken aynı zamanda rahatlığınızdan ödün vermeyeceksiniz.





Leopar Desenli Aksesuarlar


Leopar desenini yok ben ayakkabıda giyemem diyenlerdesiniz kıyafetinizi tamamlayıcısı parçalarında da kullanabilirsiniz. Çantalar, kemerler, şallar, aksesuarları isterseniz minik detaylarla isterseniz büyük aksesuarlarla leopar desenini istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.




İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar