Makyaj Modasına Yakından Bakalım FloBlogger / 13.03.2019 Makyaj Modasına Yakından Bakalım

Makyaj modası tüm kadınlar için hassas ve kritik bir noktadır. Makyaj malzemesi, makyaj modası dediğimiz zaman 7’den 70’e tüm kadınlar için akan sular duruyor. Son dönemlerde moda olan bir sürü makyaj türü var. Bu makyaj türlerini incelemeye ne dersiniz?
Şeftali Tonları ile Nude Görüntü


Açık tenli veya koyu tenliyseniz hiç fark etmez; son moda olan belli olmayan ama malzemeden de asla kaçmadığımız nude tonlar makyaja ne dersiniz?

Bu sezonun en popüleri pastel farlar, artık bir müddet simsiyah smoke gözlere ara veriyoruz. Ve şeftali hafif ışıltılı farlarını raflardan çıkarın. İsterseniz allık olarak da bu rengi hatta farınızı kullanabilirsiniz. Yanaklarınıza ya da elmacık kemiklerinize uygulayarak daha taze, daha temiz, daha sağlıklı bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Koyu Ruj Modası


Koyu rujlar özellikle bir davete giderken ya da akşam arkadaşlarınızla programınız var ise tercih edebileceğiniz makyaj malzemeleri arasında yer alıyor. Sadece sizlere bu konu ile ilgili bir önerimiz olacak.İster mor, ister bordo, ister kırmızı hangi rengi tercih ederseniz edin unutmamanız gereken bir kuralı hatırlatmak istiyoruz. Bu durumda en hassa nokta göz makyajı oluyor. Nude tonlarda yapacağız göz makyajınızla ile sürdüğünüz koyu renk rujun uyumuna hayran kalacaksınız.
Yüksek Doz Highlighterlar


Son sezonun modası parla, daha da parla, iyice parla. Parlamayanları kabul etmiyoruz. Yanağınızdan şakaklarınıza doğru olan kısmına hightlighterınızı istediğiniz kadar boca edebilirsiniz. Gündüz gece fark etmeksizin her daim kullanabileceğiniz hightlighterınızı çantanızdan çıkarmamanızı tavsiye ederiz. Highlighterınızı isterseniz sıvı isterseniz pudra kıvamında kullanabilirsiniz tercih tamamen size kalmış.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar