Meryem Uzerli'nin Seçtikleri FloBlogger / 15.03.2019 Meryem Uzerli'nin Seçtikleri FLO birbirinden renkli, canlı ve güzel modelleri ile yeni sezonda en moda. 2019 marka yüzü olan Meryem Uzerli’nin seçtiklerini birlikte incelemeye ne dersiniz? 

Meryem Uzerli’nin spor ayakkabı tercihleri arasında yer alan kalın tabanlı sneakerlar bu sene çok moda. Kalın tabanlı sneakerlar hem çok rahat hem çok kullanışlı olan sneakerlardan tarzınıza uygun olanı bulabilirsiniz.


Meryem Uzerli’nin davetlere giderken ya da gece dışarı çıkarken tercih ettiği FLO’nun topuklu ayakkabılarının ışıltısı ile göz kamaştırmaya devam ediyor. Her kıyafete yakışacak FLO’nun topuklu ayakkkabıları ışıltılı gecelerin olmazsa olmazı!
Bu bahar hiç bitmesin isteyeceksiniz! En çok bahar mevsimine yakışan çeşitli sandalet ve terlikler ile Meryem Uzerli’nin uçuşan elbisenin altında çok havalı duruyor. Meryem Uzerli’nin samimiyeti, enerjisi ve sıcaklığı ile bütünleşen kombinlerindeki sandalet ve terlikleri siz de ayağınızdan çıkarmak istemeyeceksiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar