Met Gala Kırmızı Halı Stilleri FloBlogger / 07.05.2019 Met Gala Kırmızı Halı Stilleri Her yıl Mayıs ayının ilk Pazartesi günü gerçekleşen Met Gala’nın bu sene ki kostüm teması ‘Camp: Notes On Fashion’ dı. Kırmızı halıda şıklık yarışı her sene olduğu gibi 2019 yılına da damgayı vurdu. Kırmızı halıda akılda kalanları inceledik. 


Lady Gaga’nın İddialı Kostümleri

Lady Gaga yine tüm ihtişamıyla kırmızı halının gözdelerinden biriydi. 4 tane kostüm değiştiren Lady Gaga her zaman ki gibi iddialı kostümleri ve duruşu ile kendinden söz ettirmeyi başardı. Sizce kıyafetinin altına hangi ayakkabı uygun olurdu?

Anne Hathaway Asaleti

Anne Hathaway her zaman ki gibi asilliği ile kırmızı halıda göz dolduran kırmızı elbisesi ile gözleri üzerine çekmeyi başardı. Taktığı iddialı taç ile ise kıyafetini tamamlayan bir parça tercih etmiş. Bu sezonun rengi kırmızıyı tercih ederek modayı da yakında takip ettiğini bir kez daha göstermiş oldu. Kırmızı elbisenin altına tercih ettiği ayakkabı ile şıklığına şıklık katmış olacağından şüphemiz yok. Sizce bu elbisenin davet ayakkabısı hangisidir?

Kylie Jenner Parıltısı

Kylie Jenner her zaman ki gibi iddialı tarzıyla kırmızı halının ışıldayan ismiydi. Bel detayları ile ışıltılı elbisesi ile uyumlu ayakkabı seçimi ise dillere destan bir tercih oldu. Kıyafeti ile olabilecek diğer ayakkabı modellerini sizin için seçtik.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar