Mezuniyet Kombinleri FloBlogger / 29.04.2019 Mezuniyet Kombinleri


Yaz ile birlikte okullar kapanmaya başlıyor ve bu da mezuniyet zillerinin çaldığını gösteriyor. Mezuniyeti yaklaşanları tatlı bir telaş bürümüş olsa gerek ve bu heyecanınıza biz de sizinle birlikte ortak olmak istiyoruz. Mezuniyet zamanları, kep atma törenleri hayatımızın en heyecanlı ve yeni bir başlangıç dönemleridir.  Mezuniyet gecenizde size destek olarak kombin önerilerimize kulak vermenizi tavsiye ediyoruz.


Gecenin en şıkı siz olun!


Siyah ayakkabılar klasiktir. Her elbisenin altına kurtarıcı niteliğinde olan topuklu siyah ayakkabılarınız ile gözler sizin üzerinizde olacak. Şık ve zarif duruşu ile elbisenizin havasını değiştirecek topuklu ayakkabılar ile rahatlığınızdan da ödün vermeyeceksiniz. Havalar ısındığı için mezuniyetinizde tercih edeceğiniz açık ayakkabı ile seçeceğiniz elbise ister uzun ister kısa olsun görünen kısmı ile modern bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Eğer tercihiniz renkli bir elbiseden yana olacaksa gümüş rengi ya da sezonun iddialı rengi olan kırmızı bir renk ayakkabı tercih edebilirsiniz.. Sezonun trendi gümüş ya da baskın renklerde seçeceğiniz topuklu ayakkabı ile stilinize farklılık katabilir, biraz da bronz bir tene sahipseniz muhteşem bir görünüm yakalayabilirsiniz. Gümüş renginin parlaklığı ile pistin aranan yüzü siz olacaksınız.
Kombininizin en önemli tamamlayıcısı ise abiye çantalardır. Mezuniyet gecenizde yanınıza çok eşya alamazsınız çünkü kıyafetinizin şıklığını örselememelisiniz. Minik bir el çantası ile içerisine telefonunuzu ve makyajınızı tazelemek için rujunuzu koyabileceğiniz önerilerimize bakmaya ne dersiniz? Işıl ışıl, parıl parıl minik çantalar ile gecenin en şıkı olmaya ve parlaklığınızı kaybetmeyin. 


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar