Modada Metal Fırtına FloBlogger / 25.09.2017 Modada Metal Fırtına

Metalik renk kullanımı ve kombinler:


Kış aylarında özellikle karşımıza çıkan metalik renkler bu sonbaharda sezona hızlı bir giriş yaptı. Podyumlarda uzay çağını çağrıştıran tasarımlar moda severler tarafından büyük bir beğeniyle karşılandı. Biz de kombinlerinizde kullanabileceğiniz en güzel metalik tonları sizler için derledik. 


Metalik tonların en yakıştığı renklerden biri olan ve kombinlenmesi en keyifli renklerden olan gri, bir elbise ve ufak metalik detaylı bir ayakkabıyla oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
Metalik tonlara yakışan ve görünümlerini tamamlayan bir diğer parça ise kuşkusuz deri ceketler. Hem şık hem rahat hem de asi bir görünüm elde etmek istiyorsanız, metalik tonlarda bir bot ile ceketinizi kombinleyerek oldukça trend bir görünüm elde edebilirsiniz.

Metalik tonları günlük şıklığınızda kullanmak için en büyük yardımcınız jeanler olacaktır. Şık bir jean ve dilediğiniz bir bomber ceket ya da  ceket ile gündüz kombinlerinizde, metalik tonlarda bir ayakkabı tercih ederek sokak stilinin trend görünümüne sahip olabilirsiniz.

Hafta sonları hem rahat, hem şık bir görünüm elde etmek istiyor ve kombininizde dikkat çekici bir nokta yaratmak istiyorsanız; metalik tonlarda spor ayakkabılar tam sizlik! 

Daha trend bir görünüme sahip olmak için ayakkabınızı, salaş kadife bir bomber ceket ve altında tercih edeceğiniz beyaz bir eşofman ile kombinleyerek, günlük hafta sonu stilinin göz alıcı görünümlerinden birini elde etmek bu ayakkabılarla çok daha keyifli.İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar