Monokrom Kombinlerinize Uygun Espadril Modelleri

FloBlogger / 12.05.2017 Monokrom Kombinlerinize Uygun Espadril Modelleri
Tek bir renk, iki zıt renk ya da tek bir desen üzerinden oluşan kombinler moda dünyasında '' monokrom stil'' adlandırılır. 
Monokrom stil hem şık görüntüsüyle hem de  kolay uygulanabilir olmasıyla pek çok kadın için günü kurtaran 'joker' parçalardır.
Günlük yaşantımızda ve sokak stilimizde monokrom kombinleri ister istemez uygular, kolay yoldan şık olmanın haklı gururunu kendimize yaşatırız.
Monokrom kombinlerin kolay kullanışlı olması, püf noktası olmadığı anlamına gelmez tabii ki.
Ya renkleri akıllıca kullanmalı, aksesuarlarla zenginleştirmeli ya da kullandığımız parçaların kesimlerini veya desenini ön planda tutmalıyız. Aksi takdirde özensiz  ve rastgele görünmemiz kaçınılmaz olur.
Her stilin can alıcı noktası tabii ki tartışmasız ayakkabılardır. Biz de  yazlık monokrom kombinlerden yola çıkarak, stilinize sağlayacak yeni sezon espadril modellerini sizler için derledik.

Tek Renk Cazibesi :

Monokrom kombilerinizde tek renk üzerinden bir tercih yaptıysanız eğer mutlaka ayakkabılarınızda, aksessuarlarınızda bir hareket olmalı. Aksi takdirde kombininiz sönük kalır ve siz de dikkatlerden uzak olursunuz.Zıt Kutuplar
Birbirinden farklı iki renk veya birbirine kontrast renkleri tercih ederek monokrom stilini uygulayabilirsiniz.

Desenler
Düz,zig-zag,yuvarlak çizgiler veya herhangi bir desenin zıt bir renk ile buluşması, monokrom kombinlerde sıkça karşımıza çıkan bir görünüm. Ancak kullandığımız desenleri vücut şeklimize göre seçmemiz çok önemli. Aksi takdirde olduğumuzdan kısa ve kilolu görünmeyi kesinlikle istemeyiz :)


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar