Okula Dönüş Hazırlıkları Başladı! FloBlogger / 27.08.2018 Okula Dönüş Hazırlıkları Başladı!

Okula Dönüş Hazırlıkları Başladı!


Kimi okula yeni başlamanın kimi ise yeni bir döneme başlamanın heyecanını yaşıyor. Aileleri ise çoktan alışveriş telaşı sardı. Yeni okul döneminde miniklerin bu tatlı heyecanına ortak olacak uygun fiyatlı, eğlenceli ayakkabı ve çanta modelleri de yine FLO'dan geldi.

İşte  yeni okul döneminde çocuğunuz için en güzel ayakkabı ve çanta modelleri karşınızda!Yeni okul döneminde  miniklerin en sevdiği lisanslı kahramanlar yine FLO'nun koleksiyonunda.  Disney'in en sevilen karakterlerinden Frozen Elsa  birden fazla tasarım ve renk seçeneğiyle yeni okul döneminde minikleri bekliyor. 
Yine en sevilen  Marvel kahramanı  SPIDER-MAN,  Minions ve daha birçok eğlenceli karakter, miniklerin okul heyecanına renk katmak için hazır!
En güzel tasarımlar, onlarca çanta ve binlerce ayakkabı modeli, okul coşkusunu yansıtan enerjik desenlerle, okula keyifli bir başlangıç yapmak isteyen minikler için farklı alternatifler sunuyor.

Sırt çantaları öğrencilerin yükünü hafifletirken, trend ve şık modeller tarzına özen gösteren minikler için oldukça ideal . Eğlenceli modellerden klasiklere, renkli tasarımlardan en trend modellere  yeni okul döneminde de ihtiyaç duyduğunuz her şey FLO'da!Çocukların ve gençlerin yeni okul döneminde severek kullanacağı diğer ürünlerin hepsi ve daha fazlasına flo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar