Partide Bütün Dikkatleri Üzerinize Toplayacak Stil Önerileri FloBlogger / 13.09.2017 Partide Bütün Dikkatleri Üzerinize Toplayacak Stil Önerileri

Parti Stili


2017-18 Sonbahar/Kış sezonuna nihayet geçiş yapmamızla birlikte podyumlarda fırtına gibi esen trendler de artık sokakta kendini göstermeye başladı. Biz de, sizler için yeni sezonda parti ve davet şıklığınızı tamamlayacak stil önerilerini sezonun trend renkleri üzerinden derledik.


Kırmızı Aşkına

Her sezon farklı tonlarıyla çok tercih edilen kırmızı, en cazibeli renkler arasında. Ünlü moda ikonları henüz sezonun başında olmamıza rağmen şimdiden kıpkırmızı bir hale büründüler. Siz de bir parti veya davette kırmızı rengi tercih ederek tüm dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Bu rengin püf noktası '' full lock'' olarak adlandırılan, baştan ayağa kırmızı bir kombin tercihi. Kırmızı takım elbise veya kırmızı renk elbisenizi yine kırmızı ayakkabı ve çantayla tamamlayabilirsiniz. '' Ben o kadar yoğun kırmızı kullanımından hoşlanmıyorum!'' diyorsanız, o zaman kırmızının en büyük aşkı olan siyahla kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.Disko Işıltısı

Yeni sezonun kendinden sıkça söz ettiren bir diğer görünümü ise ışıltılar. Payet detaylar, parlak kumaşlar, metalik tonlar ve simler. Kısaca aklınıza parlak gelen ne kadar kumaş varsa hepsi!  Kelimenin tam anlamıyla 'göz alıcı' olan bu stil, iddia ediyoruz sizi partinin parlayan yıldızı haline getirecek :) Işıltılı parçalarınızı kombinlerken yine ışıltılı aksesuarlar kullanmaktan çekinmeyin. Burada püf nokta;  nude ya da toprak tonlarında makyaj ve yüzünüzü kapatmayacak bir saç stili. Işıltılı çoraplarla birlikte kullanılan ışıltılı stilettolar da bu tarzın sevilen görünümlerinden.
Kadifenin Dönüşü

Kadife kumaş uzun süredir trendler arasında yer almak için fırsat kolluyordu ve nihayet bu efsanevi dönüş gerçekleşti. Vücudu saran kadife kumaşlar, serbest bırakılan saçlar ve doğal makyajınızla kolayca şık ve trend bir görünüm kazanabilirsiniz. Özellikle sezonun trend renkleri olan kırmızı ve zümrüt yeşili, düzgün bir fiziğe sahipseniz kadife kumaşla muazzam bir görünüm yakalayacaktır.
İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar